reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Lekarzem nie jestem, ale ja obstawiam że można. Może nie można za często ćwiczyć, ale jak chodzisz siku to zatrzymywać na chwilę strumień i już.

nie powinno sie tak ich ćwiczyc, tylko "na sucho". Bo mozesz nie "dosikac" i zwiększa sie ryzyko zapalenia pęcherza i dróg moczowych
 
No zobacz jak się podejście zmieniło w ciągu ostatnich 6 lat :-) Mi z Lolkiem mówili żeby spróbować zatrzymać ten pierwszy sik (najtrudniej to zrobić) a później już nie. Nawet nie wiedziałam że nie można wstrzymywać siku...
 
Tak myslalam Kobitki, ze Wam sie nie chce....bo mi tez buahahaha:-D
Ale jakos przynajmniej sie lepiej czuje, ze sobie poogladalam chociaz:zawstydzona/y::-)
Ale tak serio, to ja codziennie sie wyginam na pilce. Nie zeby odrazu niewiadomo jak ale wlaczam radio i jak leci jakas fajna muza to te pare minutek poswiecam;-)bo ogolnie chyba malo sie ruszam...

ps, u mnie pogoda niczego sobie i nawet sloneczko wyjrzalo

a ja mam ochote cwiczyc:-p, i cos tam troszke cwicze codziennie bo lubie, przed ciaza tez cwiczylam, tylko w 1trymestrze dalam se spokoj.
Monikasia dzieki za filmiki, zawsze jakies nowe cwiczonka mozna wyprobowac:tak::tak:
 
Zazdroszczę wszystkim które tak pięknie wyglądają. Mnie moja Mama się " przestraszyła". Powiedziała że wyglądam źle, ale to normalne jak się nosi dziewczynkę :-p Tere fere kuku.

heh no no mi dlatego synka wróżono ... no i że jem nie słodkie a słodkie jest na dziewczynki...jaaaaaasne........a na USG lekarz mówi ze dziewczynka a ja: pan chyba żartuje? :tak::-D
 
:szok:Boshe dziewczyny jak wy to robicie że wy aż tyle tyjecie! ta 30 ta 20 kg! t jest bardzo dużo! a jak to potem zrzucić? Ja nigdy nie mialam tendencji do tycia i tak w ciąży też jest jak narazie przytyłam 6 kg a to juz prawie 7 miesiąc. mam dobrą wagę i sie ciesze z tego.:-)


jeny wstydziłabyś się przyznać że aż tyle jak musisz strasznie się obżerać skoro aż 6kg ja z wielkim bólem przytyłam 2-3kg masakra.....współczuję jak ty to bidoku później zrzucisz..to dopiero 7 miesiąc...????? życzę powodzenia

.
 
jeny wstydziłabyś się przyznać że aż tyle jak musisz strasznie się obżerać skoro aż 6kg ja z wielkim bólem przytyłam 2-3kg masakra.....współczuję jak ty to bidoku później zrzucisz..to dopiero 7 miesiąc...????? życzę powodzenia

.

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Do góry