reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
kochane.... Nasz synek to chyba bedzie Mateuszkiem :) Mateo :) Mati :)))

jak Wam sie podoba?:)))

Fajne imię - lubię je :-D

Co do imion to wychodzi na to że mój Michał też ma kompletnie niedopasowane imię do znaku zodiaku.
Lolek miał przyjść na świat na początku stycznia (9) i byłby wtedy Koziorożcem - podobno najlepszy znak dla Karola, ale urodził się już w znaku Wodnika. Wtedy nie wiedziałam że istnieją jakieś zależności imienia i znaku zodiaku, ale i tak na bank bym nie zmieniła imienia :-)

Bardzo dziękuję za oświecenie. Fajnych rzeczy można się dowiedzieć z takich horoskopów czy co to tam jest :-p
 
reklama
Muszę powiedzieć że w bardzo wielu przypadkach się sprawdziło :szok: Mój synuś się zgadza z tabelką ale teraz też powinnam mieć synka, a będzie na bank dziewucha :rofl2:
 
to się cieszę że nie jestem sama, bo naprawdę już o sobie myślałam: "co za matka, tylko o sobie myśli".
No ale w końcu od tego że urodzisz dziecko, Ty sama nie stajesz się jakoś mniej ważna. Jeżeli do tej pory o siebie dbałaś i zależało Ci na korzystnym wyglądzie to chyba raczej niezdrowe byłoby gdyby to Ci się nagle zmieniło;-) Poza tym jest taka stara prawda że "W miłości trzeba umieć być egoistą" i ja myślę że to tej macierzyńskiej miłości też jak najbardziej dotyczy.
 
No ale w końcu od tego że urodzisz dziecko, Ty sama nie stajesz się jakoś mniej ważna. Jeżeli do tej pory o siebie dbałaś i zależało Ci na korzystnym wyglądzie to chyba raczej niezdrowe byłoby gdyby to Ci się nagle zmieniło;-) Poza tym jest taka stara prawda że "W miłości trzeba umieć być egoistą" i ja myślę że to tej macierzyńskiej miłości też jak najbardziej dotyczy.

Bardzo dziękuje, dałaś mi powód aby nie myśleć o sobie jak o egoistce;-)
 
no ale z tymi włosami to dziwnie , mi też wypadają, ale jak weźmiesz do czytania jakąś gazetę dla mam, to piszą jakie to niby piękne włosy ma się w czasie ciąży no bo hormony i ble ble ble... a guzik prawda...
 
Dziewczynki a mam takie pytanie macie problemy z cerą? jak tak to co stosujecie?
mi już sie cera poprawiła i nagle znowu wysypało syfkami:-(
mi koleżanka poleciła sudocrem ten dla dzieci do pupki..uzywałam i sie zagoiło teraz znowujest..może macie coś skuteczniejszego?
a ja miałam odwrotnie na początku pełno krostek i innych takich a teraz luzik super cera nawet kosmetyczka ostatnio była po wrażeniem jak mi się poprawiło ale za to strasznie blada jestem i to tylko na buzi bo na reszcie jeszcze trzyma sie jako tako opalenizna:eek:
 
reklama
kochane.... Nasz synek to chyba bedzie Mateuszkiem :) Mateo :) Mati :)))

jak Wam sie podoba?:)))

Super imię! To jest tak , że zawsze nam imię się z kimś kojarzy i mi te imię kojarzy się z samymi fajnymi facetami :-D

Ostatnio bardzo mi się spodobało imię Kalina ale mam już je w rodzinie,( kto ogląda Brzydule ten widział :p ) i nie wiem czy wypada bym nazwała tak samo moje dziecko?
 
Do góry