reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Tu znajdziesz dzisiejszy LIVE dotyczący uwazności w relacji z dzieckiem. Jak sue przyda - zapraszam :) Do zobaczenia na Instagramie Dołącz, obejrzyj LIVE
reklama

Petting

reklama
dziewczyny sorki że to znowu ja ale zrobiłam dzisiaj rano test strumieniowy super czuły pink, po 4 minutach wyglądał tak jak na pierwszym zdjęciu, jednak po paru godzinach zerknęłam na niego i pojawił się kontur, czy to może być ciąża?
A Ty nie dostałaś już przypadkiem okresu?
 
reklama
Do góry