reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - stymulacja gonadotropinami

reklama
No to suuuper. Najważniejsze że pękł i nie ma innych anomali 😉😉😉 a co do amh to ja mam prawie 8 więc dość wysokie i dwa razy już przeszlam przez hiperstymulacje więc stymulację u mnie to ciężka sprawa.
No tak waszego AMH to nawet nie ma co porównywać do mojego.
I tak brałam ovitrelle, w zeszłym poniedziałek pęcherzyk miał 17 mm, wieczorem wzięłam zastrzyk a w środę rano (14 dc) na usg miał gigant 30 mm i lekarka się bała ze nie pęknie (ale to była zwykła ginekolog a nie ta z kliniki, wiec oni tez inaczej patrzą), choć ja sama tez myślałam ze nic z tego nie będzie
 
3*200 dopochwowo i prolutex rano a czemu??? Chyba tak samo mamy
Bo ja wyczytałam na novum że transfer przy progu 25 a ja miałam 21 i jakoś tak po zagnieżdżeniu dołożyłam sobie proga.... 2x100 dodatkowo... I się zastanawiam czy jej mówić. Bo teraz przy ciąży to sam będzie mi rósł więc w sumie mogę odstawić to co dolozylam
 
Bo ja wyczytałam na novum że transfer przy progu 25 a ja miałam 21 i jakoś tak po zagnieżdżeniu dołożyłam sobie proga.... 2x100 dodatkowo... I się zastanawiam czy jej mówić. Bo teraz przy ciąży to sam będzie mi rósł więc w sumie mogę odstawić to co dolozylam
Ja miałam równe 25 a przy pierwszym transferze 27. Myślę że możesz zejść z takiej dużej dawki bo prolutex też bierzesz ???
 
reklama
Do góry