reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - jak Wy sobie z tym radzicie/poradziłyście

reklama
Super :) po wspomagaczach czy własna owu? U mnie cisza... Jajniki śpią i owulować nie chcą, paskudy jedne... Odstawiłam słodycze, fastfooda słodkie napoje, mleko, strączkowe, soję, i pieczywo pszenne, schudłam 4kg (chociaż nie musiałam, z 58kg na 55kg) i po ostatnim USG mam wrażenie że ilość torbieli w jajnikach się zmniejszyła, nie jestem pewna bo ginekolog nie pokazywał mi ekranu a jedynie zobaczyłam ostatnie ujęcie. Biorę duphaston, będzie 3 miesiąc teraz.
Macie sposoby na wspomaganie FSH? Bo tego mam za mało w 1 fazie, słyszałam o niepokalanku mnisim i zastanawiam się nad suplementacją nim. Podobno pomaga wytwarzać owulację, reguluje pracę hormonów, muszę to sprawdzić.
 
Cześć dziewczyny :) Proszę Was o radę. 1 czerwca miałam HSG (wszystko drożne) w tym cyklu nie miałam pęcherzyka, więc lekarz stwierdził, że skoro i tak stracony cykl to zrobimy to HSG. Teraz okres spóźnia mi się już tydzień i nic na razie nie wskazuje, żeby miał przyjść, a brałam duphaston, więc to dziwne. Czy którejś z Was po HSG też tak cykl się przedłużał? Pozdrawiam
 
reklama
No i jest okres, ten cykl trwał 40 dni - długo jak na branie duphastonu, a od jutra mam zacząć stymulację aromkiem. Jestem ciekawa jak na niego zareaguje, bo do tej pory brałam CLO - owulacja była no ale bez efektów. pozdrawiam :)
 
Do góry