reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - jak Wy sobie z tym radzicie/poradziłyście

reklama
Po co lekarz Ci każe przyjść na wizytę trzeciego dnia cyklu? Jak się dodzwonisz to zapytaj po prostu czy masz brać clo tak jak ostatnio i tyle. A jak się nie dodzwoniss to ja na Twoim miejscu bym wzięła tak jak ostatnio
 
1 tabl. Nie dodzwonilam się i mało tego...odwołali mi lot. Miałam wrócić jutro rano a wracam dzień później. Porażka. Sprawa się sama rozwiązała. Leków ze sobą nie mam a clo biorę od 3dc. W sob bd 4dc. Dupa blada.
 
1 tabl. Nie dodzwonilam się i mało tego...odwołali mi lot. Miałam wrócić jutro rano a wracam dzień później. Porażka. Sprawa się sama rozwiązała. Leków ze sobą nie mam a clo biorę od 3dc. W sob bd 4dc. Dupa blada.

Nic sie nie martw. U mnie w tym cyklu było podobnie, dlatego, ze nigdzie nie bylo lametty w aptekach- tylko na zamówienie... a był piątek, ja potrzebowałam na sobotę, a przyszła dopiero w poniedziałek wiec tez odpuściłam bo nie miałam wyjścia... pojechałam na wakacje (nawet nie przypuszczałam ze mogę mieć owulacje bez leków) no i wróciłam z pozytywnym testem, ale co z tego jak beta niska, jutro jadę na powtórkę.
 
Dziewczyny u mnie znów dwa kroki do tyłu...
Schudłam prawie 14 kg, miesiączki powróciły ( 2 cykle) [emoji22] dostałam clo, miałam brać od 2 do 6dc... Już miałam jakąś nadzieję, ale przecież u mnie nie może być wszystko w porządku i w tym cyklu miesiączki brak !!!! Spóźnia się już 8 dzień. Siedzę i beczę, wiem że to nie pomoże ale już muszę to wypłakać.
 
Dziewczynki... ja też przez to przechodziłam. Może wydać się to niezbyt mądre ale może wyluzujcie choc na chwilę? Cieszcie się wakacjami?
Mocno Was tule...
 
1 tabl. Nie dodzwonilam się i mało tego...odwołali mi lot. Miałam wrócić jutro rano a wracam dzień później. Porażka. Sprawa się sama rozwiązała. Leków ze sobą nie mam a clo biorę od 3dc. W sob bd 4dc. Dupa blada.
Nigdy nic nie wiadomo. Powiem Ci, że w cyklu, w którym nam się udało, zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka miałam wziąć jakoś chyba w 12 DC bo pęcherzyk urósł szybciej, ale nie udało mi się zdobyć zastrzyku na czas, bo mnie apteki 2 wyrolowały (!!!!) i nie sprowadziły zastrzyku na czas,a to był weekend dodatkowo, nawet lekarz mnie trochę opierdziolił, że powinnam wcześniej kupować zastrzyk i mieć go pod ręką żeby zrobić go na czas, na dodatek z mężem nie kochaliśmy się w "zalecanym" terminie, bo mnie już nerwy nosiły, a jakimś cudem się udało. Czasem jak się ma udać, to się uda niezależnie od okoliczności :)
Dziewczyny u mnie znów dwa kroki do tyłu...
Schudłam prawie 14 kg, miesiączki powróciły ( 2 cykle) [emoji22] dostałam clo, miałam brać od 2 do 6dc... Już miałam jakąś nadzieję, ale przecież u mnie nie może być wszystko w porządku i w tym cyklu miesiączki brak !!!! Spóźnia się już 8 dzień. Siedzę i beczę, wiem że to nie pomoże ale już muszę to wypłakać.
A robiłaś test? [emoji8]
U mnie już po wszystkim. Beta 3,8.....
Przykro mi :-* nie wiem co powiedzieć, bo to zawsze ciężko się ogarnąć po tym, jak beta spada :(
 
reklama
Do góry