reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Ja mam polarkowy i mysle , ze to wystarczy. I tak bodziaka sie założy, pajaca, skarpety. No i kocyk i dziecko w foteliku ze szpitala do samochodu będę przenosić. To i tak będzie osłonięte.
 
reklama
Erde ja też byłabym za tym pierwszym polarkowym, albo właśnie takim jak wrzuciła Marand. Chociaż ja podobnie jak Esi nic nie kupuję przed porodem bo też nie wiem jak duże dzieci będą i jaka będzie pogoda, tyle ze ja się łapię na wrzesień więc może być jeszcze ciepło.
 
jutrzenko - śliczne zakupy, a gondolka cudna :-)

erde - ten pierwszy mi również wydaje sie ok (pomijam już, że śliczny:-) ), ja mam polarkowy, mam też taki welurkowy ocieplany - podobny jak wstawiła marand, więc zapakuję do torby, bo nie da sie przewidzieć nawet idąc do szpitala, jak będzie - zwłaszcza, że ja ide na min. 4-5 dni, bo CC
 
Erde ja mam tez taki podobny jak ten pierwszy i szczerze nie mam pojecia czy bedzie odpowiedni.Jak szlam do szpitala na koncu marca to byl ziab i jeszcze grzalismy w mieszkaniu a jak wychodzilam po trzech dniach to ludzie biegali na krotki rekawek:szok:Takze trudno przewidziec i chyba spakuje dwie opecje lzejsza i cieplejsza
 
JEJKU zakochałam sie w tym polarku nr 1. erde gdzie go sie kupuje??? ja kupilam niedawno kurteczke-płaszczyk w kol miodu z kwiatem ale roz 68 i licze na to ze na wiosne bedzie dobra - jak nie to sie zalamie! teraz za duza bedzie:( a kombinezon taki by mi sie przydał - chyba.. Jak doczłapie sie do aparatu - moze jutro (od piatku próbuje http://mxf02.bbstatic.pl/images/smilies/square/laugh.gif) to wrzuce zdjecie.. a co do termometru to ten z HITOW i KITOW zbiera calkiem pochlebne opinie i na allegro jest w dobrej cienie - takze bede sie musiala nad nim glebiej pochylic i zastanowic.. buziaki i dobrej nocki - BEZ SIKU!
 
reklama
Do góry