reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy na zakupach

ale fajnie popatrzeć na te Wasze zakupy :happy2: Wszystko piękne :blink:

Co do kombinezonów to równiez myślałam nad tym ... Mam taki welurkowy, troszkę ocieplany - chyba przy nim zostanę ... któraś z Was w poście podpowiedziała mi wazną rzecz, od przyjścia ze szpitala do 1wszego spaceru daleka droga :sorry2: nas juz zima zastanie :-D


edit:

ja przerobiłam bardzo duzo roznych podpasek ... szły jak woda :/ zupełnie nie pamiętam firm :baffled: w aptece kupowane. A podkłady poporodowe to coś innego, kładzie sie je pod tyłeczkiem aby pościel ocalić ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Paja
ja sie zastanawiam i ta bella moze tania ale jakos mi nie przypadla do gustu dosc ze sie kliela to si epzyklejala do szwow. Teraz zastanawiam sie nad tymi

Hartmann MoliMed Premium Midi Podkłady Poporodowe (2583307996) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a co do tych drugich to nie wiem jak wygladaja

no własnie te hartmann ponoć lepsze od belli, zobacz tutaj, one są profilowane bardziej i z klejem, z tym że sporo droższe
PODKŁADY POPORODOWE ** MIDI **__HARTMANN__30 szt. (2581567888) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

z tym że one są w 3 rozmiarach, mini, midi i maxi i nie wiem znów jaki rozmiar
 
A ja jeszcze się zastanawiam nad termometrem z Lidla - z tego co pamiętam był za 60 zł. Pojawia się co jakiś czas, a ma dobre opinie. No i cena też niezła.
Jq wlansie taki kupilqm - duzo osob go chwalilo - choc sama nic nie powiem na ten emat bo jeszcze nie uzywany :D
ja na wyjście dla Marianki mam takie coś z H&M
Zobacz załącznik 495751
kupiłam używany na allegro.
Mialam wlasnie taki kupowac :) Ale narazie kupilam taki 'byle jaki' co akurat byl pod reka w Penney'u A pozniej siostra ma mi kupic konkretny [ i rozmiarowo i wogole].
Moj jest rozmiar 0-3 miesiace - ale jakis duzawy - w razie co na wyjscie bedzie zeby bylo w co malucha opatulic - a potem sie kupi :p
Zobacz załącznik 495793 [krzywo troche fotka - ale na szybko robiona]

któraś z Was w poście podpowiedziała mi wazną rzecz, od przyjścia ze szpitala do 1wszego spaceru daleka droga :sorry2: nas juz zima zastanie :-D
A moge wiedziec czemu taka dluga droga?? Mi sie wydawalo ze dosc szybko sie bierze maluchy na spacery?

Moj ostatni zakup kombinezon - kupilam jeszcze te kocyki w koncu i z 2-3 pary spodenek dla mlodej - ale zginely w gaszczu ciuchow na suszarkach wiec nici z fotek :p
 
Ja kupiłam Hartmana. MAm maxi i midi po 1 paczce. 30 szt razem. MAxi są większe trochę od belli tzn. szersze jakby ale są profilowane, zwężone na środku i zaokrąglone na końcach. Więc w sumie pod tyłkiem szerzej za w kroku powinno być ok. Myślę , że na te pierwsze chwilę będa ok. A te midi są jak takie podpaski nocne. Te najmniejsze mogą być za małe.
 
Ja mam BabyOno i Tesco, w sumie 22szt.
Myślę jeszcze nad tymi największymi Hartmannami, tak na sam początek...
 
Dziewczyny a co bierzecie do pielęgnacji krocza? Ja poprzednio kupowałam Tamtum Rosa ale tylko pogorszyłam sobie sprawę. PIekło mnie i ciągnęło jeszcze bardziej. Teraz kupiłam szare mydło, mam Lactacyd i korę dębu (ale ona raczej do domu).
No i marzę o porodzie bez nacięcia.
 
któraś z Was w poście podpowiedziała mi wazną rzecz, od przyjścia ze szpitala do 1wszego spaceru daleka droga :sorry2: nas juz zima zastanie :-D
nie rozumiem dla czego daleka droga? z amelkowna wychodzilismy juz po paru dniach no nie zamierzam dziecka trzymac w domu jesli pogoda bedzie znosna a i tak czekaja mnie codzienne spacery zeby amleke do pkola odprowadzic.

ja mam kilka roznych pajacow na wyjscie mam tez kurteczki ktorye sa po amelce z jesieni wlasnie takie ni to grube bi to cienkie...ew na sroga zime sie cos dokupi ale to sie zobaczy przeciez w wozku mam spiworek cieplutki z polarkiem:tak:
 
reklama
Ja kupiłam Hartmana. MAm maxi i midi po 1 paczce. 30 szt razem. MAxi są większe trochę od belli tzn. szersze jakby ale są profilowane, zwężone na środku i zaokrąglone na końcach. Więc w sumie pod tyłkiem szerzej za w kroku powinno być ok. Myślę , że na te pierwsze chwilę będa ok. A te midi są jak takie podpaski nocne. Te najmniejsze mogą być za małe.

a masz otwartą paczkę tych maxi ? żeby zmierzyć ile mają w kroku ?
 
Do góry