reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

a nie chciałabym małej od pierwszych dni faszerować zbyt dużą ilością kosmetyków...
- wlasnie temu ja chce sie ograniczyc do oilatum :-)

Ja mam plan jesli chodzi o kremy:
- oilatum do kapieli [skora jest po nim ladna i nawilzona i nie trzeba juz zadnych oliwek ani nic takiego
- Bambino na wiatr [itp]
- Sudokrem na pupke [siostra tez uzywala - od poczatku samego i chalila]
- Bepanthen na odparzenia [+ podobno swietny jest na sutki]

do pepuszka
tutaj sa waciki nasaczane alkocholem juz gotowe do kupienia w aptece,
jak robia zastrzyki itp itd to tez tego uzywaja,
co do piochtaniny to surowy zakaz :D

rozek sie zasanawialam sama jaki kupowac,
kupilam z usztywnieniem, ale byl drozszy wiec temu wydalo mi sie ze bezpieczniejszy
w razie co usztywnienie mozna i tak szybciutko wyrzucuc :D

teraz mi się rozjaśniło.. w takim razie trzymam kciuki za wyprowadzkę siostry i bezkonfliktowe kontakty siostrzenicy z dzieckiem.
Dziekuje Mina :)

emotion podaje linki z ebaya nadal nieogarniam twojego szalu na allegro w pewnych sprawach bo u nas taniej jednak niz w pl np na ciuszki u nas podatku nie ma;-):tak:
E-THOS WIRELESS INTERNAL COLOUR CAMERA ADD-ON NEW | eBay
Dzieki azorek :D Ja jakos tak z przyzwyczajenia :D
KUPOWAC bede u nas :D
Tak sie platam po allegro i szukam co jeszcze moze mi sie przydac i wrzucam na liste obserwowanych - potem na kartke spisuje i mam liste gotowa :D
Dlatego linki jak daje to z allegro :D
 
reklama
Czy któraś z Was używała może butelek firmy Tommee Tippee? Bo ja zamówiłam, dziś je otrzymałam i wydają mi się tandetne, ale nie mam porównania z innymi, dlatego proszę o opinię doświadczonych mam;-)wydaje mi się że ktoś je chwalił kiedyś i są też reklamowane w gazetach dla mam, więc może to tylko ja odniosłam takie wrażenie.
 
Hej,ja też oglądałam butelki TT ale jakoś mnie nie przekonały,moja córa była wybredna i jedyne butelki z których chciała pić to był Difrax a teraz jeszcze dla odmiany kupiłam butelke z chicco.Zawsze ktoś coś chwali i jemu pasuje a drugiemu nie.
 
Polcia chyba masz rację, wyobrażałam je sobie troche inaczej. Mam nadzieję, że mój synek nie będzie wybredny. Z kolei smoczki uspokajające również tej firmy wydają mi się bardzo fajne, ale zobaczymy jak będzie w praktyce:-)
 
Wpadam na chwilkę bo dopiero co paczki ze śłicznosciami odebrałam. Wieczorkiem nadrobie ile się da;-)
Nasze ostatnie zakupki. Jestem meeeega zadowolona.
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg
 
reklama
Do góry