reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Tez chętnie się od Was dowiem!!
Ja jestem dopiero 5+5 ale objawow jeszcze nie mam. Moja mama nie miala objawów w ciąży i ciekawa jestem czy sie w nią wdam czy nie. Narazie czasem miewam raz na jakis czas krótkie ciągnięcia na dole, czasem poboli jak na @ ale chwilkę. I czasem czuje takie lekkie ciagniecia jak do pachwin. I chyba tyle. Piersi w dotyku mam wrazliwe ale jakoś mocno nie bolą i sa dużo oepniejsze i większe. Sutki sa bolesne. Zachcianek brak. Jedynie czuje mniejszy apetyt, do południa mam totalna blokade przed jedzeniem... 🤔 To byloby na tyle.
Też mam blokade do jedzenia. Śniadanie ok ale potem już mi się nie chce jeść.
 
reklama
Ale to chyba wszystkim dobrze po 30 rż wyjdzie duże prawdopodobieństwo. Najważniejsze parametry na usg bo jak ci później wklepia wiek to się można przerazić statystyką.
Ja w tym roku 31 więc chyba jakoś strasznie nie będzie. Zresztą ja nie mogę od tak zrezygnować z pappa test idzie razem z USG na NFZ więc co ja tam będę teraz gdybać, USG prenatalnym a dopiero 30.03.
 
Tez chętnie się od Was dowiem!!
Ja jestem dopiero 5+5 ale objawow jeszcze nie mam. Moja mama nie miala objawów w ciąży i ciekawa jestem czy sie w nią wdam czy nie. Narazie czasem miewam raz na jakis czas krótkie ciągnięcia na dole, czasem poboli jak na @ ale chwilkę. I czasem czuje takie lekkie ciagniecia jak do pachwin. I chyba tyle. Piersi w dotyku mam wrazliwe ale jakoś mocno nie bolą i sa dużo pelniejsze i większe. Sutki sa bolesne. Zachcianek brak. Jedynie czuje mniejszy apetyt, do południa mam totalna blokade przed jedzeniem... [emoji848] To byloby na tyle.
Ja na tym samym etapie i też nie mam żadnych objawów oprócz wzdetego brzucha i czasem łaskotania w podbrzuszu. Oby jak najdłużej tak było! U mnie w rodzinie kobiety za bardzo nie były męczone przez mdłości, więc mam nadzieję na to samo.
 
Dzięki za podpowiedź, ale dzisiaj nie byłam na czczo
Witamine D i te ddimery to lekarz zleca czy trzeba samemu jesli sie chce zbadać? Dzisiaj mam wizyte pierwszą u ginekologa i nie wiem czy pytać, czy lekarze sami zalecaja czy sama mam sie orientować co badać w pierwszych tygodniach?
Zrozumialam od Was ze trzeba glukoze, witamine D, progesteron... Cos jeszcze?
 
Ja na tym samym etapie i też nie mam żadnych objawów oprócz wzdetego brzucha i czasem łaskotania w podbrzuszu. Oby jak najdłużej tak było! U mnie w rodzinie kobiety za bardzo nie były męczone przez mdłości, więc mam nadzieję na to samo.
Piona! U mnie w rodzinie również bezobjawowo. Mama jak i babcia nie mialy nudności więc liczę ze może skubnęłam od nich tej natury🤣
 
Właśnie mi nie chce przejść to skierowanie w systemie i nie wiem czy robię coś źle czy co, mam to rok ale nie korzystałam z tego jakoś do tej pory.
Ja zawsze umawiałam badania przez infolinię. Pytają tylko czy mam skierowanie, czasami z jakiego dnia i jakiej specjalizacji lekarz. Mówiłam gdzie chcę wykonać badania i umawiali. Wysylali smsem kod do badań i w laboratorium podawałam kod i dawałam skierowanie
 
reklama
Do góry