reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Dzień dobry :)
Dziewczyny mam pytanko :)
Wiem, że jest jeszcze czas na kupno wózka ( my planujemy kupno w sierpniu, wrześniu), ale czy macie już jakiś model upatrzony?
Tyyyyyle tego wszystkiego jest, że już nie wiem na który zwrócić uwagę.
Myślałam o Adamex Berletta, ale są też na jego temat negatywne opinie.
Wiadomo, każdy ma swoje zdanie :)
Jak jest u Was?
Ja dostanę wózek po koleżanki dzieciach,więc jeden wydatek odpada :)
 
reklama
Dzień dobry :)
Dziewczyny mam pytanko :)
Wiem, że jest jeszcze czas na kupno wózka ( my planujemy kupno w sierpniu, wrześniu), ale czy macie już jakiś model upatrzony?
Tyyyyyle tego wszystkiego jest, że już nie wiem na który zwrócić uwagę.
Myślałam o Adamex Berletta, ale są też na jego temat negatywne opinie.
Wiadomo, każdy ma swoje zdanie :)
Jak jest u Was?
Dzień dobry z rana :)
My właśnie tydzień temu już kupiliśmy wózek, zdecydowaliśmy się na Bebetto Luca ;)
 
Dzień Dobry, a jak Tam u Was z ruchami lokatorów. ?Ja 20t i 6 dni.i oprocz jakiegoś przelewania ,bąbelkow ...nic konkretnego nie czuje.moze trafiłam na jakiegoś spiocha a raczej spioszyce :) miłego dnia.
Kochana pierwsze ruchy w 18t3d, pózniej troszkę spokojnie.
Od 20tc dyskoteki w brzuchu, moja Milenka imprezowa. Ostatnio po pierwszej w nocy obudziła mnie tak imprezowała :)
Po kim to ma? Tatuś najspokojniejszy człowirk jakiego znam, mamusia tak średnio na jeża.
Kurcze sąsiad lubi imprezować :szok: :confused: :biggrin2:
Także jeszcze chwila i bedziesz czuła codziennie :)
 
Hej
Co do wózka to jeszcze się zastanawiam ale jakiś używany zakupie z komisu, są w fajnych cenach ale napewno taki który będzie pasować do fotelika maxi cosi :)

Co do ruchów, pierwsze pukanie kolo 16tc a teraz 21+1 i szaleństwa w brzuchu, że czasem brzuch podsjakuje :D tyle że to 4 ciąża :)

Ooo dziś chłodno, jak fajnie, 23 stopnie, pochmurno....
 
22+3
Ja ruchy typu pukanie poczułam już w 17 tygodniu, bardzo szybko jak na pierwszą ciążę. Za to teraz ruchy są w miarę regularne,ale mam bardzo leniwą córkę:)
Dzień Dobry, a jak Tam u Was z ruchami lokatorów. ?Ja 20t i 6 dni.i oprocz jakiegoś przelewania ,bąbelkow ...nic konkretnego nie czuje.moze trafiłam na jakiegoś spiocha a raczej spioszyce :) miłego dnia.
 
reklama
Do góry