reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

hahahaha! :laugh2::laugh2: dobre, właśnie miałam się Was pytać jak się czujecie w te upały :D ?
@Angela_Andzia gratuluję córeczki :) :)
Kochana narazie nie jest źle.
Staram się dużo czasu spędzać na dworze, piesek zadowolony.
Oczywiście wybieram ławkę w cieniu :) Telefon, książka, gazeta, woda, duuuużo truskawek i mogę siedzieć. Uciekam od słońca bo od spacerów z pieskiem jestem już dosyć opalona i nie chce wyglądać jak murzyn, a lato dopiero się zaczyna :)
 
reklama
982238

Pan KACPEREK :)
 
hahahaha! :laugh2::laugh2: dobre, właśnie miałam się Was pytać jak się czujecie w te upały :D ?
@Angela_Andzia gratuluję córeczki :) :)
Oj takie upały w połowie ciąży to nic.... Najgorzej jest na koniec ciąży w upały, wiem bo mój młodszy syn ma urodziny za 2 dni i to było coś okropnego.... Także teraz to luzik :) brzuszek mały nie przeszkadza, trzeba korzystać :)
 
Oj takie upały w połowie ciąży to nic.... Najgorzej jest na koniec ciąży w upały, wiem bo mój młodszy syn ma urodziny za 2 dni i to było coś okropnego.... Także teraz to luzik :) brzuszek mały nie przeszkadza, trzeba korzystać :)
No domyślam się, że potem to będzie ciężko wytrzymać ale damy radę hehe :D dlatego tak, teraz korzystam i wypoczywam na świeżym :) o to widzę, że Synuś zodiakalny Bliźniak to wszystkiego najlepszego - sama wczoraj świętowałam swoje urodziny hehe :) :)
 
No domyślam się, że potem to będzie ciężko wytrzymać ale damy radę hehe :D dlatego tak, teraz korzystam i wypoczywam na świeżym :) o to widzę, że Synuś zodiakalny Bliźniak to wszystkiego najlepszego - sama wczoraj świętowałam swoje urodziny hehe :) :)
Wszystkiego najlepszego! [emoji6]

@Liza ma rację.

Ja pierwszą córkę urodziłam w październiku i od sierpnia to już dla mnie była męka w upały. O ile z rana było ok, to później już cała popuchnieta chodziłam od tego gorąca. I przyszpuszczam, że teraz będzie to samo bo właśnie odkąd jest ciepło to czuję, że dłonie i nogi na wieczór mam lekko opuchniete.
 
Wszystkiego najlepszego! [emoji6]

@Liza ma rację.

Ja pierwszą córkę urodziłam w październiku i od sierpnia to już dla mnie była męka w upały. O ile z rana było ok, to później już cała popuchnieta chodziłam od tego gorąca. I przyszpuszczam, że teraz będzie to samo bo właśnie odkąd jest ciepło to czuję, że dłonie i nogi na wieczór mam lekko opuchniete.
Oj pewnie ciężko będzie w sierpniu i wrzesniu :rolleyes2:
 
reklama
Do góry