reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Ja go ze starsza trójka nie miałam i niewiem w czym tkwi jego fenomen :-D :-D :-D :rofl2: także w ogóle nie myślę o jego zakupie, zbędna rzecz :)
Dlatego zastanawiam się i pytam was co o tym myślicie, bo na chwilę obecną nie jestem za kupnem i wolałabym te pieniądze przeznaczyć na coś innego dla małej.
 
Hej :) jestem po wczorajszej wizycie 20+6,lekarz potwierdził że będzie córeczka :D pomierzyl jej wszystko od A do Z , wszystko pięknie się rozwija także jestem szczęśliwa :) waży już 400gram :D kolejna wizyta 1 lipca i do zrobienia mam glukozę :) .. a największe zaskonczenie położna mnie waży, jestem przygotowana że od ostatniej wizyty na bank jakieś +2/3 kg na plusie, a tu tylko 0.5kg haha no to już wgl pięknie :D
 
Hej :) jestem po wczorajszej wizycie 20+6,lekarz potwierdził że będzie córeczka :D pomierzyl jej wszystko od A do Z , wszystko pięknie się rozwija także jestem szczęśliwa :) waży już 400gram :D kolejna wizyta 1 lipca i do zrobienia mam glukozę :) .. a największe zaskonczenie położna mnie waży, jestem przygotowana że od ostatniej wizyty na bank jakieś +2/3 kg na plusie, a tu tylko 0.5kg haha no to już wgl pięknie :D
Gratuluję córeczki :) U mnie jutro wizyta i na 100%waga nie będzie taka łaskawa jak u Ciebie, strach bedzie na niej stanąć omg :rolleyes2::)
 
Hej :) jestem po wczorajszej wizycie 20+6,lekarz potwierdził że będzie córeczka :D pomierzyl jej wszystko od A do Z , wszystko pięknie się rozwija także jestem szczęśliwa :) waży już 400gram :D kolejna wizyta 1 lipca i do zrobienia mam glukozę :) .. a największe zaskonczenie położna mnie waży, jestem przygotowana że od ostatniej wizyty na bank jakieś +2/3 kg na plusie, a tu tylko 0.5kg haha no to już wgl pięknie :D
Gratuluję udanej wizyty i córeczki [emoji6]
 
reklama
Do góry