reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Gryka kokos :)
Edit. Robaki? O kurde to ludzie wymyślają... Jeżeli debacie, wierzycie to nic nie będzie, a zimą wystawia się na mróz tak jak pościel i nic nie ma :) miałam gryke kokos i robaków nigdy.....
No właśnie opinii jest tyle na temat tych materacy, że już na prawdę wszystkiego można się spodziewać :D
 
reklama
Hej :) a ja mam pytanie z innej beczki, otóż przymierzam się do zakupu łóżeczka a co za tym idzie materaca.. i po prostu już sama nie wiem jaki jest najlepszy, wiadomo musi być twardy ale jaki rodzaj wybrać? lateksowy, piankowy, gryka-kokos?.. czytam wszędzie te opinie i już oszalałam od tego [emoji14] . To moja pierwsza dzidzia także może jakaś doświadczona Mama coś doradzi ? :)
Też mam gryke-kokos i żadnych robaków nie było :) a z materaca jestem zadowolona.
 
@monitkaz szkoda, że nr nie masz, ja jak mi wyszla w moczu bakteria to odrazu lekarzowi sms wysłałam i mi napisał, żebym zgłosiła się do lekarza poz po receptę na konkretny lek. Może jednak spróbuj się dostać do lekarza wcześniej. Toxo to poważna sprawa.. Nawet nie wiem czy nie lepiej zamiast do gina jakbyś poszła do lekarza poz, bo podejrzewam, że dostaniesz skierowanie do lekarza chorób zakaźnych.
 
Zadzwoniła bym do rejestracji
@monitkaz szkoda, że nr nie masz, ja jak mi wyszla w moczu bakteria to odrazu lekarzowi sms wysłałam i mi napisał, żebym zgłosiła się do lekarza poz po receptę na konkretny lek. Może jednak spróbuj się dostać do lekarza wcześniej. Toxo to poważna sprawa.. Nawet nie wiem czy nie lepiej zamiast do gina jakbyś poszła do lekarza poz, bo podejrzewam, że dostaniesz skierowanie do lekarza chorób zakaźnych.

Zadzwonilam do rejestracji, ze Prosze o kontakt z Pania doktor. Na szczescie oddzwonila. Wkurzajace jest to, ze place niemalo, pewnie najwiecej z was, a nie mam nr. W srode mam wizyte to spytam o mozliwosc otrzymania nr, ale nie kazdy chce dawac.
Pani doktor powiedziala mi, ze przy moim wyniku nie ma co panikowac, bo czasami wychodzi falszywie dodatni i kazala mi zrobic awidnosc, wiec poszlam do szpitala i juz zrobilam. Oby bylo dobrze, do 8.10.2019 r. zwariuje :D :D p prostu.

Pociesze Cie ja tu ide na rekord badan (krew i mocz). I juz mi 2 razy bakterie wyszly. Z posiewu moczu brak znaczacej. W poniedzialek oddam mocz i zobaczymy czy znowu cos nie wyjdzie.
 
Zadzwonilam do rejestracji, ze Prosze o kontakt z Pania doktor. Na szczescie oddzwonila. Wkurzajace jest to, ze place niemalo, pewnie najwiecej z was, a nie mam nr. W srode mam wizyte to spytam o mozliwosc otrzymania nr, ale nie kazdy chce dawac.
Pani doktor powiedziala mi, ze przy moim wyniku nie ma co panikowac, bo czasami wychodzi falszywie dodatni i kazala mi zrobic awidnosc, wiec poszlam do szpitala i juz zrobilam. Oby bylo dobrze, do 8.10.2019 r. zwariuje :D :D p prostu.

Pociesze Cie ja tu ide na rekord badan (krew i mocz). I juz mi 2 razy bakterie wyszly. Z posiewu moczu brak znaczacej. W poniedzialek oddam mocz i zobaczymy czy znowu cos nie wyjdzie.
I kiedy będzie wynik?

A tak przy okazji to mamy ten sam termin porodu :)
 
reklama
Do góry