reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja się bardzo cieszę z chłopca, poprzedni poród w listopadzie 2017, więc wszystkie pudła ze strychu z chłopięcymi rzeczami pójdą w ruch, nic się nie zmarnuje :D
O proszę to super! U mnie na 50% dziewczynka, teraz pod koniec maja może dowiem się na 100% jak da się zbadać :D,ale ja też myślę,że będzie córka bo u nas same baby ;)
 
reklama
Ja się bardzo cieszę z chłopca, poprzedni poród w listopadzie 2017, więc wszystkie pudła ze strychu z chłopięcymi rzeczami pójdą w ruch, nic się nie zmarnuje :D
Haha dokładnie. U mnie pierwsze dziecko i tylko czekam na potwierdzenie płci by zacząć szal zakupowy :D jak jestem w sklepie i widzę jakieś piękne ubranka to aż mnie ściska by jeszcze nie kupować :D
 
mam mięśniaka w macicy i test pappa wyszed ze wskazaniem na wady genetyczne...
Ojej bardzo współczuję :( testy też nie są 100%, tak naprawdę to loteria. Tak samo test może wyjść dobrze,A dzidziuś urodzić się nie daj boże chory, mam nadzieję,że u Ciebie wszystko się ułoży! A co na to lekarze?
 
Witam nowe mamusie w naszym gronie :)

@rambutan ale będziesz miała lub miałaś jakieś dokładniejsze badania po teście pappa? Często zdarzają się pomyłki, które niestety bardzo stresuja przyszłe mamy a i ojców przy okazji tez.. To Twoja pierwsza ciąża?
 
mam mięśniaka w macicy i test pappa wyszed ze wskazaniem na wady genetyczne...
Glowa do gory. Moja ciaza tez do latwych nie nalezy. Krwawienia, krwiak, test pappa wyszedl tez niezbyt, miesniak jeszcze przed ciaza ale umiejscowiony dosc dobrze bo nie zagraza ciazy, a do tego na polowkowych wyszlo ze synus ma jedna nerke. Jakos daje rade i sie nie zalamuje. Z reszta 12 lat temu moja pierwsza ciaza skonczyla sie wczesniej o 5 tyg z powodu zatrucia ciazowego. W trakcie byla jeszcze kolka nerkowa. Bol nieziemski. Ale dzis corka ma 12 i czeka niecierpliwie na rodzenstwo. Widac taka juz jestem i tego nie zmienie. A u Ciebie tez bedzie dobrze, tylko glowa do gory.
 
Dziewczyny jesteście pewne tego ubezpladniania? Skąd macie pewność że się nie odmieni wam kiedyś, życie pisze różne scenariusze nigdy nie wiadomo... Płodność to wielki skarb ogromny dar ( pamiętam jak się bałam że będę nie płodna i płakałam że nie będę miała dzieci jak prawie rok nam z mężem nie wychodziło jak miałam iść do lekarza z tym problemem okazało się że jestem w ciąży) Ja bym nie dała się z tego tak poprostu okraść potem nie będzie przecież odwrotu...
 
reklama
Ja już po wizycie. Serduszko nam bije, ruszamy się =) krwiak nadal z nami ale powoli się wchłania.
Nie dostaliśmy zdjęcia ale widzieliśmy się więc kamień z serca że wszystko ok. Kolejna wizyta za 3 tygodnie.
Hej cieszę się że wszystko u dzidziusia jak należy i że krwiak się wchłania teraz będzie już tylko lepiej :-) Ja też byłam na wizycie i widziałam się chwilę z bobaskiem i wszystko ok też wizyta za 3 tygodnie dokładnie 30 Maja to już połówkowe nasze będą... A u Ciebie którego dnia?
 
Do góry