reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Hej cieszę się że wszystko u dzidziusia jak należy i że krwiak się wchłania teraz będzie już tylko lepiej :-) Ja też byłam na wizycie i widziałam się chwilę z bobaskiem i wszystko ok też wizyta za 3 tygodnie dokładnie 30 Maja to już połówkowe nasze będą... A u Ciebie którego dnia?
To również gratulacje z udanej wizyty [emoji6]
Ja na swoją czekam niecierpliwie do poniedziałku..
 
reklama
Ja jeszcze nie ustalam polowkowych. Póki co myślę narazie by pozbyć się intruza i dla niego zalega w łóżku z przerwą na małe spacery po domu :) cieszę się bardzo że u was również dobrze :))
Hej cieszę się że wszystko u dzidziusia jak należy i że krwiak się wchłania teraz będzie już tylko lepiej :-) Ja też byłam na wizycie i widziałam się chwilę z bobaskiem i wszystko ok też wizyta za 3 tygodnie dokładnie 30 Maja to już połówkowe nasze będą... A u Ciebie którego dnia?
 
To również gratulacje z udanej wizyty
emoji6.png

Ja na swoją czekam niecierpliwie do poniedziałku..
To już nie długo:-) w poniedziałek już będą u Ciebie połówkowe czy zwykła wizyta? wiem że już się zaczęły połówkowe ale niby wszystkie terminy mamy koło października a tak różne etapy każda ma ....Co tydzień to co innego się dzieje...
 
Dziewczyny jesteście pewne tego ubezpladniania? Skąd macie pewność że się nie odmieni wam kiedyś, życie pisze różne scenariusze nigdy nie wiadomo... Płodność to wielki skarb ogromny dar ( pamiętam jak się bałam że będę nie płodna i płakałam że nie będę miała dzieci jak prawie rok nam z mężem nie wychodziło jak miałam iść do lekarza z tym problemem okazało się że jestem w ciąży) Ja bym nie dała się z tego tak poprostu okraść potem nie będzie przecież odwrotu...

Ja jestem.
Dwójka dzieci mi w zupełności wystarczy.
Rambutan, mojej koleżance kilka lat temu tez wyszły złe testy. Prawdopodobieństwo wad wrodzonych było bardzo wysokie. Już położna czekała z decyzja na aborcje. U nas można. Koleżanka zdecydowała, ze co będzie to będzie.
Urodziła zdrowego synka. Obecnie ma 6 lat i nie ma problemów.
 
To już nie długo:-) w poniedziałek już będą u Ciebie połówkowe czy zwykła wizyta? wiem że już się zaczęły połówkowe ale niby wszystkie terminy mamy koło października a tak różne etapy każda ma ....Co tydzień to co innego się dzieje...
Zwykła wizyta, skonsultuje z ginem czy wgl umawiać się na polowkowe. W tamtej ciąży też byłam tylko na tych pierwszych prenatalnych. Więc zobaczymy jak z polowkowymi będzie :)
 
Witam wszystkie październikowe Mamusie ☺ postanowiłam, że również do Was dołączę. U mnie termin z OM na 16 październik, a z USG na 10 . Badania prenatalne wyszły dobrze, choć bardzo się stresowalam zapewne jak każda z Was. Teraz we wtorek miałam wizytę i poznaliśmy płeć - będzie dziewczynka ❤ , taka niespodzianka bo jakoś od samego początku czułam, że to będzie chłopiec , a tu mała pięknotka rośnie ❤ także mogę powoli rzucić się w wir zakupów . też czekam, aż w końcu poczuje ruchy
 
reklama
Do góry