reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Nie jeszcze nie przytyłam ale wydaje mi się że to dlatego że z ciążą odstawilam zle jedzenie alkohol itp i organizm dostaje mniej kcal niż przed ciążą. Pewnie niedługo waga ruszy
 
Misie. Powiedzcie mi. Jeśli jest krwiak i plamienie to lekarz bada dopochwowo czy przez powłoki?

I jeśli plamienie jest skrzepami delikatne to mogę stosować luteine dopochwowo?
 
Mam pytanko dziewczyny stosuje któraś z Was sól gorzką Epsom ? Przed ciażą czasami dodawałam do kąpieli bardzo sobie chwalilam, kilka dni temu dostałam tą sól i zastanawiam się jak to jest ze stosowaniem w ciąży Internet podpowiada ze niby nawet polecana jest ze względu na nasze zapotrzebowanie na magnez, ale w ciąży to teraz wszystko 5 razy sprawdzam zanim użyje. Także sama nie wiem jak to jest z tymi kąpielami magnezowymi podpowiecie cos?
 
reklama
Ja tam robię sobie miskę ciepłej wody z solą i może nogi w niej. Bo ciągle leżę w łóżku i mi puchna stopy.
Mam pytanko dziewczyny stosuje któraś z Was sól gorzką Epsom ? Przed ciażą czasami dodawałam do kąpieli bardzo sobie chwalilam, kilka dni temu dostałam tą sól i zastanawiam się jak to jest ze stosowaniem w ciąży Internet podpowiada ze niby nawet polecana jest ze względu na nasze zapotrzebowanie na magnez, ale w ciąży to teraz wszystko 5 razy sprawdzam zanim użyje. Także sama nie wiem jak to jest z tymi kąpielami magnezowymi podpowiecie cos?
 
Do góry