reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny. Długo zastanawiałam się czy napisać ponieważ w ciazy jeszcze nie jestem. Ale chciałam zapytać Was o te 1 objawy które zaobserwowaliscie. Opowiem krótko o co chodzi. 5.04 przyszła @ i wdg kalendarzyka owu miałam na 20/21.04. Od 22.04 strasznie zaczęły boleć mnie piersi i delikatnie podbrzusze. Dziś jest 22dc i zaczęły mnie kluc jajniki. To lewy to prawy. Przyznam że w niektórych momentach ten ból jest dość mocno odczuwalny. Od 21dc ból piersi mocno się nasilil. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z czymś takim. Piersi bolały ok 2 dni przed @ A jajniki w dzień owulacji. Martwię się ponieważ mam cykle 30 dniowe. I jesli to nir ciaza to obawiam sie choroby. Myślę że za wcześnie na wczesne objawy ciąży jest dużo za wcześnie, no i na zrobienie testów również. Czy któraś miała podobne objawy ? Dziękuję za pomoc !
 
Kochane a ja mam pytanke

Czy wy ma ie też takie dziwne pulsujace bóle tak jakby... W tyłku? Kości ogonowej?

Dziwne uczucie i trochę się martwię że coś nie tak.. X/
Ja osobiście nie odczuwam takich boli, ale dziewczyny często tutaj narzekały na tego typu ból i okazywało się czasem, że to objaw rwy kulszowej.
 
Cześć dziewczyny. Długo zastanawiałam się czy napisać ponieważ w ciazy jeszcze nie jestem. Ale chciałam zapytać Was o te 1 objawy które zaobserwowaliscie. Opowiem krótko o co chodzi. 5.04 przyszła @ i wdg kalendarzyka owu miałam na 20/21.04. Od 22.04 strasznie zaczęły boleć mnie piersi i delikatnie podbrzusze. Dziś jest 22dc i zaczęły mnie kluc jajniki. To lewy to prawy. Przyznam że w niektórych momentach ten ból jest dość mocno odczuwalny. Od 21dc ból piersi mocno się nasilil. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z czymś takim. Piersi bolały ok 2 dni przed @ A jajniki w dzień owulacji. Martwię się ponieważ mam cykle 30 dniowe. I jesli to nir ciaza to obawiam sie choroby. Myślę że za wcześnie na wczesne objawy ciąży jest dużo za wcześnie, no i na zrobienie testów również. Czy któraś miała podobne objawy ? Dziękuję za pomoc !
U mnie z objawów zwiastujących ciąże jedynie ból piersi i brak @ w jej dniu, odrazu test zrobiłam i wyszła dość wyraźna kreska. (cykle 28dni)
 
Cześć dziewczyny. Długo zastanawiałam się czy napisać ponieważ w ciazy jeszcze nie jestem. Ale chciałam zapytać Was o te 1 objawy które zaobserwowaliscie. Opowiem krótko o co chodzi. 5.04 przyszła @ i wdg kalendarzyka owu miałam na 20/21.04. Od 22.04 strasznie zaczęły boleć mnie piersi i delikatnie podbrzusze. Dziś jest 22dc i zaczęły mnie kluc jajniki. To lewy to prawy. Przyznam że w niektórych momentach ten ból jest dość mocno odczuwalny. Od 21dc ból piersi mocno się nasilil. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z czymś takim. Piersi bolały ok 2 dni przed @ A jajniki w dzień owulacji. Martwię się ponieważ mam cykle 30 dniowe. I jesli to nir ciaza to obawiam sie choroby. Myślę że za wcześnie na wczesne objawy ciąży jest dużo za wcześnie, no i na zrobienie testów również. Czy któraś miała podobne objawy ? Dziękuję za pomoc !

Na 28-30 dniowe cykle polowe czasu bolaly mnie jajniki. Ciezko mi bylo stwierdzic czy to bol owulacyjny czy przed okresem. W koncu poszlam do lekarza i nie wyszla zadna choroba. W moim przypadku cos na zasadzie "taka moja uroda". Nie ma co sie stresowac a do lekarza zawsze warto pojsc.
 
Dziewczyny wracam właśnie od lekarza.. Mój krwiak potwór się powiększył.. Ma 5cmx2,5cm..nie mam krwawien jak do tej pory... Ale boję się o moje maleństwo
 

Załączniki

  • IMG_20190426_190447.jpg
    IMG_20190426_190447.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 100
Kochane a ja mam pytanke

Czy wy ma ie też takie dziwne pulsujace bóle tak jakby... W tyłku? Kości ogonowej?

Dziwne uczucie i trochę się martwię że coś nie tak.. X/

Miałam tak w ciazy z Gabi. Kręgosłup i okolice wysiadł w 10 tygodniu.
Położna mi wyjaśniła, ze czasem jak się zarodek zagnieżdża to zaczyna uciskać nerwy które biegną w kręgosłupie i ból jest niesamowity. Promieniujący na półdupki, nogi, biodra. Może twój bobas akurat dokopał się do któregoś nerwu a ty ponosisz konsekwencje jego osiągnięcia :p
 
@Patka2616 Najwaznijsze to jak pisze patkapateczka oszczedzac sie i to serio oszczedzac sie i nic absolutnie nic ciezkiego nie dzwigac. Moj krwiak byl ogromny, dwa razy sie wylał a potem dlugo ok 1,5 miesiaca plamilam najpierw na czarno brazowo itd. Dzis juz krwiaka nie ma. Bedzie dobrze.
 
reklama
@Patka2616 Najwaznijsze to jak pisze patkapateczka oszczedzac sie i to serio oszczedzac sie i nic absolutnie nic ciezkiego nie dzwigac. Moj krwiak byl ogromny, dwa razy sie wylał a potem dlugo ok 1,5 miesiaca plamilam najpierw na czarno brazowo itd. Dzis juz krwiaka nie ma. Bedzie dobrze.
Nic nie dzwigam, wstaje tylko siku i co 2 dni się wykąpać . Ale zdziwiłam się że się powiekszyl
Nie mam krwawien ani plamien. Nie rozumiem go.. Niech już sobie idzie. :(
 
Do góry