reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Baby Sound. Kobieta od ktorej kupilam mówiła ze jej sie udalo zlapac serduszko dopiero w 20 tyg a jest bardzo szczupla. Ja juz w 11 bez problemu wszystko slyszalam mimo lozyska na przedniej scianie i kilku zbednych kilogramach jestem na prawde zadowolona z niego.
Super poszukam na internecie i też się chyba zaopatrze :)
 
reklama
Ja mam wizyty co dwa tygodnie, co w Holandii jest nie do pomyślenia. Tu się ma, zazwyczaj 3-4 wizyty przez prawie całą ciążę i z 3 usg ... nie wiem czym sobie zasłużyłam, ale z jednej strony mnie to cieszy bo jestem w miarę na bieżąco z maluszkiem i też na każdej wizycie mam usg, więc możemy podglądać jak maleństwo szaleje [emoji7]
Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za następne [emoji4]

Miłego dnia [emoji16]

W UK tak samo. Trzy, cztery wizyty i jeśli wszystko idzie dobrze to się nie przejmują.
Ale jeśli coś się nie tak dzieje to opieka specjalistyczna jest od ręki i często.
Ja jestem już po pierwszym usg (wszystko w porządku), po badaniach prenatalnych (ryzyko defektów minimalne) i mam wyznaczone połówkowe na 21 maja. Plus specjalista bo idę na cesarkę na życzenie wiec musza ze mną porozmawiać o możliwych konsekwencjach bla bla bla.
Plus będę od razu robić sterylizacje.
 
Uwaga uwaga kto mnie pobije? Ja sie hajtnelam 10mc po 18. urodzinach (nie byłam w ciazy!). Zaszlam miesiac pozniej [emoji16]
 
reklama
Do góry