reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Ja miałam ślub konkordatowy w kościele lat 22 i byłam najszczęśliwszą panna młoda po slubie pierwsza ciąża teraz po 4 latach już nie mogłam się doczekać ale czas w sam raz bo domek mamy zrobiony i przygotowany na maleństwo. Teraz jestem przeszczęśliwą żona i przeszczęśliwą przyszła mamą.! A Pan Bóg na każdym kroku nam mocno błogosławi! Normalnie czasem jestem w szoku jak to wszystko nam się pięknie poukładało :-) Jestem przeszczęśliwa więc z wami się dzielę! Mam nadzieję że się nie obrazicie... Cieszę się też że mogę pisać z wami na tym forum tak dużo osób się udziela i rzyczliwie każdy odpowiada na pytania . Fajnie tu jest z wami!
 
Ostatnia edycja:
A ja wpadeczka ale będzie dobrze, na początku szok i niedowierzaniem, myślenie co teraz, siostra mi pomogła w pozytywnym mysleniu (na rodziców nie mogę liczyć). Będę gotowa na jesieni. Przeżyć lato... Jak będzie upał, to będzie trudno, co łaski?
Witamy na forum:-) Pewnie będzie ciężko ale poradzimy sobie! Opowiedz który tydzień u Ciebie? Na kiedy termin? Jesteś już po badaniach prenatalnych ? Wszystko w porządku? Podpowiedzieli Ci płeć dziecka? Jak się czujesz?
 
Liza : Gratuluję Ci fajnej rodzinki! Wesoło musisz mieć:-) Jak Ty to robisz 3 dzieciaczków i 4 w drodze a Ty znajdujesz jeszcze czas dla nas rzeby nam odpowiadać? Podziwiam :-*
 
Liza : Gratuluję Ci fajnej rodzinki! Wesoło musisz mieć:-) Jak Ty to robisz 3 dzieciaczków i 4 w drodze a Ty znajdujesz jeszcze czas dla nas rzeby nam odpowiadać? Podziwiam :-*
Starsze dzieci już duże, więc mamusia im nie potrzebna 24/24. Byleby co jeść mieli :D no i obecnie na l4 jestem, ogarniam działkę warzywa więc czasu mam nadto :)
 
Starsze dzieci już duże, więc mamusia im nie potrzebna 24/24. Byleby co jeść mieli :D no i obecnie na l4 jestem, ogarniam działkę warzywa więc czasu mam nadto :)
To fajnie:-) Ja też na L4 ale sama w domu to czasu aż aż ... a na warzywa teraz fajna pora do siania, Już wszystko posialas? ciepło ma być teraz jeszcze długo ... ja juz posiadam tylko strasznie sucho w tym roku to ciekawe kiedy to ruszy ...
 
@Marys$s* tak już posiabe posadzone, nawet w folia mam już pomidory i paprykę :) fakt sucho ale za tydzień burze zapowiadają to może popada :)
Tak folia to super sprawa ja jeszcze nie mam chodź na parapecie pomidory wielkie nie wiem gdzie je posadzę ale może na podwórku też coś urośnie . Pod folią to już może sałata i rzodkiewka pomalutku się pojawia? Ale zjadła bym takiej sałaty z rzodkiewka swoją bo te sklepowe to takie chemiczne że aż strach ...
 
reklama
Tak folia to super sprawa ja jeszcze nie mam chodź na parapecie pomidory wielkie nie wiem gdzie je posadzę ale może na podwórku też coś urośnie . Pod folią to już może sałata i rzodkiewka pomalutku się pojawia? Ale zjadła bym takiej sałaty z rzodkiewka swoją bo te sklepowe to takie chemiczne że aż strach ...
Moja teściowa ma produkcję właśnie sałaty i rzodkiewki na dużą skalę (handluja tym na giełdzie warzywnej w Warszawie) , pomagam im czasem, także mam dostęp w miarę na bieżąco :D jak coś to zapraszam :D
 
Do góry