reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Odebrałam właśnie wyniki badań i wyszło, że w moczu mam bardzo liczne bakterie i liczne fosforany... Czuję się dobrze, nic mnie nie boli i nie piecze, czy to możliwe, że mam jakieś zapalenie? Iść jeszcze na posiew? Wizytę u mojej lekarki mam dopiero 5 kwietnia a jeszcze teraz jest na urlopie
 
reklama
Odebrałam właśnie wyniki badań i wyszło, że w moczu mam bardzo liczne bakterie i liczne fosforany... Czuję się dobrze, nic mnie nie boli i nie piecze, czy to możliwe, że mam jakieś zapalenie? Iść jeszcze na posiew? Wizytę u mojej lekarki mam dopiero 5 kwietnia a jeszcze teraz jest na urlopie
Ja miałam liczne bakterie i trochę leukocytów , lekarz powiedział że musiało to wypaść z upławami. Robiłam też powiew bo oczywiście zaczęłam panikowac ale nic nie wykazalo
 
@Nadzieja19 ja już jem ;)
IMAG3064.jpg
:D
 
@Marii9012 ale mi smaka narobiłas na śląskie z rolada i buraczkami. Mmm, chyba któregoś dnia zrobię.
Ja właśnie zjadłam zupę „barszcz ukraiński” z mrożonki. Bez mięsa oczywiście. Muszę się powstrzymać żeby dokładki nie brać.
@Nadzieja19 mam podobny widok z podwórka- pola, w oddali las a nawet dolinka. W mojej okolicy mnóstwo jest pięknych widoków tylko nie ma chodników a ulica do spacerów nie zachęca-dużo aut jeździ. Dobrze ze mam duże podwórze.
 
Czesc dziewczyny. Witam sie z szpitala. Rano dostalam mega krwotoku i wylecalialy ze mnie jak to pani na izbie zapytala watrobki. Juz myslalam ze po wszystkim ale okazalo sie ze dzidzia zyje. Na izbie sami byli w szoku. Podejrzewaja ze mogla to byc ciaza blizniacza i jedno poronilam, ale to tylko podejrzenia. Kosmowka sie odkleja musze lezec trzymajcie kciuki.

O matko [emoji17] Dobrze, że dzidzia cała, może to był jakiś mega wielki krwiak, który pęknął i stąd ten krwotok. W każdym razie trzymaj się tam dzielnie [emoji8]


Witam Was dziewczyny! Jestem tutaj nowa.

U mnie obecnie 9+6. Kolejna wizyta dopiero 2 kwietnia. Termin porodu wg ostatniego usg 13.10.

Na ostatniej wizycie okazało się ze pojawił się krwiak i kosmówka zaczyna się odklejać. Nakaz polegiwania i zero dźwigania. Ginekolog twierdzi że takie krwiaki zdarzają się "często gęsto" i na kolejnej wizycie może nie być po nim śladu jeśli będę się oszczędzać.

To moja druga ciąża, w domu 16 miesięczny syn :) ale w tej ciąży jakoś złe przeczucia mnie nie opuszczają

jeszcze raz witam i każdej z Was życzę dużo spokoju i siły, obyśmy wszystkie zostały szczęśliwymi pazdziernikowymi Mamami

Witaj [emoji8] To chyba ciężko uskuteczniać to polegiwanie i nie dźwiganie przy 16-miesięcznym dziecku, co? [emoji33]

Dziewczyny, zrobiłam dzisiaj te pulpety i ich nie tknęłam. Nie odrzuciły mnie, ale naszła mnie MEGA zachcianka na sushi. Ale taka, której nie można odmówić. Wyszukałam w menu Urumaki z grillowanym łososiem (co by się nie zatruć surowizną) i czekam na dostawę. Normalnie mam ślinotok na samą myśl [emoji7]
 
reklama
@akrimjoch bardzo mi przykro jeśli to była bliźniacza ale może krwiak jak już ktoś pisał. Najważniejsza że na usg widoczna dzidzia z bijacym serduszkiem i że jesteś pod stałą opieką w szpitalu! Dawaj znać co u Was! Trzymam kciuki
 
Do góry