reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Witam się i ja z rana, moja córcia postanowiła dziś pobudke zrobic przed 5:00 [emoji849] a w tygodniu ciężko ją dobudzic ok 7:20 [emoji58] coz.. Zycie.. Właśnie mi mała zrobiła "pizze" z ciastoliny [emoji1787] i mi smaka na prawdziwą zrobiła..
Apropo tematu jedzenia to co dziś pichcicie? U mnie pomidorowa i pierogi z mięsem [emoji4]

Apropo kawy to ja jakimś wielkim amatorem nie jestem, tak po prawdzie to dopiero od jakiegoś roku nauczyłam się pić regularnie, co najmniej jedną dziennie, ale jakąś słabizne typu 2w1 albo cap.puccino. Odkąd jestem w ciąży to wypiłam może ze 3 razy.. Łącznie z dniem wczorajszym, gdzie miałam opcje u cioci na kawę z ekspresu i nie mogłam tego zaprzepaścić :D
 
reklama
9+5
Dzień dobry
u mnie standardowo rosół już nastawiony a na drugie schabowe chociaż nie wiem czy ja wcisne
co do kawy przed ciążą piłam 1-2 dziennie, teraz sporadycznie nie żeby mnie odrzucalo ale po prostu nie mam na nią ochoty także w sumie w domu nie pije jedynie jak u kogoś jestem
 
11+3
Hej ja też już nie śpie mimo że moje chłopaki smacznie śpią. Ale ja w sumie pół nocy nie spałam i teraz też nie mogę ze względu na zapchany nos ;( oszaleje!
Ja też dziś jak co niedziela rosołek.
Co perfum to nie jest źle ale jeśli chodzo o antyperspirant to muszę sie psiknąć i szybko się ewaukuować do innego pomieszczenia. Jeśli chodzi o kawę to wcześniej pijałam rozpuszczalną 1 lub 2 dziennie. Sypanej nie toleruje. Teraz za radą lekarza odstawiłam i jakoś żyje :)
My po świętach bierzemy się za remont salonu i pokoju synka i co do koloru salonu/sypialni jestem zdecydowana to do reszty w ogole nie mam teraz weny.
 
@Klaudia555 my też w maju planujemy remonty :) malowanie chyba wszystkich pokoi, zrywanie boazerii w przedpokoju i wymiana wszystkich drzwi (poza wejściowymi).
A powiedz mi tak z ciekawości, będziesz uczestniczyć przy malowaniu? Bo mnie lekarz ostrzegał przed remontami, że nie wskazane.. I sama nie wiem co robić. Chciałabym pomóc ale nie wiem czy to nie zaszkodzi maluszkowi.
 
Jak u was z kawą? Byłam mega kawoszem. I dwóch poprzednich ciążach kawka musiała być. Teraz na sam widok nie powiem co
ja przed ciążą bez kawy nie wychodziłam z domu, w pracy od razu piłam drugą. Teraz w ciąży jakoś od 2 tygodni może nie tyle że mnie odrzuca ale totalnie nie mam na kawę ochoty [emoji33]

Tak piszecie o tym jedzeniu cały czas a ja wiecznie głodna! Serio, zjadam obiad, jestem pełna, nie mija godzina a ja czuję totalna pustkę w żołądku... Jestem przerażona czasami :D a rano z kolei budzę się na śniadanie i idę spać dalej
 
U mnie dziś na obiad klopsiki, ziemniaki i surówka z czerwonej kapusty.
A na śniadanie.. jak żem wczoraj obiecała..
IMG_20190317_082909.jpeg
 
11+3

@Amica20 świetne wieści co dom to dom [emoji4]

U nas bylo malowane w listopadzie, teraz moze pokoj dzieci i cyklinowanie podłóg, sami nie wiemy gdzie wcisniemy malucha[emoji1787]

Ja przed ciąża piłam po min 4 kawy a teraz staram sie ograniczyć do jednej, czasem dwie wpadną bo wieczorem chodzę jak zombie

Macie dodatkowe ubezpieczenie? Pzu itp? Tak mnie naszło przy temacie szpitala amici

Aaa my dzis karkowke pieczona i tez nie wiem czy dam radę zjeść, najwyżej wieczorem zrobię pizze jeszcze
 
Dzień dobry,
Widzę, ze temat jedzenia nie opuszcza nas ani na chwile kogoś uduszę za wczorajsze paczki- obślinilam ekran, choć za paczkami nie przepadam ale takie domowe to marzenie....
Ja dziś mysle co na obiad zrobić. Na śniadanie naleśniki będą, bo jak zwykle zapomniałam chleb rozmrozić. Muszę babeczki zrobić, bo idziemy do znajomych na imprezkę, a dużo dzieci będzie. Na 15 idziemy wiec jakiś lekki obiad potrzebuje. Ja bym najchętniej lekka zupę zjadła ale mąż już ma dość zup. Może mu pampuchy zaserwuje... ostatnio wspomagam się często gotowcami, bo nie ciężko mi gotowac(mdłości) a tak szybko coś dla m.podgrzeje a my z córcia zupki zajadamy.
Co do kawy to my z m.zawsze rano pijemy kawę razem i ciąża tego nie zmieniła. Kawa rano w łóżku musi być. A z drugiej w południe zrezygnowałam. Czasem inkę wypije.
 
reklama
Co do remontów to nas czeka duża przebudowa a projektant w kulki sobie leci i nie dotrzymuje terminów- a czasu dużo nie ma. Chciałabym żeby już się coś działo, bo boje się ze do października nie zdążymy.
@Amica20 super ze już w domu i dobrze ze to nie było nic poważnego.
 
Do góry