reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Mi nawet woda dziwnie smakuje :D
Rodzinka odprawiona do domu na obowiązki :)
Mi ostatnio smakowala jakbym z jeziora się napila
@Sarna33 ładny ja odkupilam od dziewczyny dwa kombinezoniki :) zaraz wrzucę foty :) received_388782725268347.jpegreceived_2675427675862056.jpeg
 
Z tym nie stresowaniem nie jest łatwo. Cały czas czuję że wszystko jest dobrze jednak zdarzają się ataki paniki.
Co polecacie z domowych sposobów na przeziębienie? Szczególnie dokucza mi ból gardła a miód nie pomaga...
Mi jakiś czas temu dokuczał ból gardła i po konsultacji z laryngologiem oraz ginekologiem stosowałam płukanki z woda ustleniona oraz tabletki na gardło *spam*. 3 dni i przeszło :) oprócz tego herbata z czarnym bzem, miodem i cytryna i leżenie :)
 
Ale zrobilyscie ochotę na barszcz ;) już wiem, co w weekend będę robić:)

Postaram się dziś lub jutro dopisać do tabelki. I będę czekać na wizytę, w końcu... Jeszcze 5 dni :oops::oops:. Dobrze , że mam na 8 :) to jakoś zleci
 
Jakie ja miałam dzisiaj oczy, dziewczyna termin porodu na jutro wyznaczona cc wczoraj dostała skurczy i od 14 ucichlo wszystko w dodatku ciąża bliźniacza a brzuch, ona go prawie nie miała :rofl::biggrin2::errr:
 
reklama
Do góry