reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Witajcie kochane :)

Co do mdłości to ja się nimi nie przejmuje tylko cieszę się że są bo to oznacza że fasolka rośnie i ma się dobrze :) bardziej to panikuje jak ich nie mam że wszyscy w domu na mnie krzyczą

Fajnie że wasze wizyty dziewczyny udane i serduszka ładnie biją <3 ja się uspokoję najbardziej jak też zobaczę bijące serce i pewnie się porycze ( chyba w żadnej ciąży tak nie miałam) ;)
 
Witam was dziewczyny te nowe i "stare".
9+2
Moje objawy to ból piersi zwłaszcza w nocy. I ból brzucha raz lewej raz z prawej sporadycznie po srodku chyba mogę zaliczyć do objawów bo trwają już ponad 5tyg. Moja wizyta już w piątek nie mogę się doczekać chociaż troszkę się boję Ale muszę wierzyć że będzie dobrze.
 
6+4
Mi przeszly mdlosci,nie wiem czy sie martwic,za to teraz jestem bardziej zemczona i bym chodzial spac o 20:00
No i moja cera to tragedia,codziennie sie budze z nowym pryszczem...
 
To i ja napiszę.
8+1
Moim koszmarem są mdłości, całodzienne, a z drugiej strony w życiu nie byłam taka głodna z rana. Do tego okropnie jestem zmęczona. Piersi mam średnio bolesne i to był pierwszy objaw, który dał mi do myślenia, bo zawsze tydzień przed miesiączką bolały jak szalone.
 
A ja uffff odpukac nie mam mdlosci. Czaaaaasem delikatny dyskomfort. Wystarczy ze taras otworze 3 wdechy i jest ok
 
Witam :) to moja czwarta nie planowana ciaza :) ogólnie czuje się za stara już na ciążę okres miałam 19 grudnia pierwsza wizyta 30 stycznia i wg doktora około 4 tydzień na usg tylko pusty pęcherzyk , kolejna druga wizyta w poniedzialek , mam mega brzuch wyglądam jak do porodu , i męczą mnie mdlosci 50 godzin na dobe:( znacie coś magicznego na to
Witaj, ja też w czwartej ciąży, ile mają starsze dzieci.?


Witam wszystkie, gratuluję udanych wizyt.
Ja wczoraj miałam dzień bez mdlosci, pojadlam hahaha :D
 
reklama
ja chyba cos ok 28 zł
ja mam stresa strasznego, mam wrazenie ze objawy zmalały, mniej mnie mdli, piersi tez jakos mniej dokuczaja, lepiej spie no i gluoty mi do glowy przychodza. W pon przed wizyta to chyba zejde. I caly czas mi sie wyswietla obraz z przed roku :(((((
 
Do góry