reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
@amica ciasto wygląda extra, jadłabym :) moje dzieci też kaszlą :/ a to co Twojej jest że ma antybiotyk? U nas się nie leczy kaszlu antybiotykiem, bo 90% kaszlów u dzieci to wirusy, więc antybiotyk robi gorszą robotę.

Dziewczyny co miałam dzisiaj historię... zastanawiałam się czy Wam ją opowiedzieć ale chyba jest zbyt hmm nieprzyjemna [emoji14] po krótce mój długowieczny dziadziuś próbował się dzisiaj sam załatwić w toalecie (dwója) a normalnie sam tego nie robi bo już nie potrafi. Tylko moich rodziców nie było i widocznie nie chciał mnie poprosić o pomoc... i efekt był... straszny [emoji14] i musiałam coś z tym zrobić... ech życie. Ale w ciąży jakoś tak trudniej [emoji14][/QUOTE]
Miała zapalenie krtani i nadal kaszle, ciężko jej wykrztusic to, no widzisz w Pl jest inaczej :/
Ci do kup to coś o tym wiem, nie mogli dzieci wpuścić wody i musiałam ja działać prawie wymiotowałam.
 
Ostatnia edycja:
Czesc.ja dzis w koncu powiedzialam w pracy i ciazy,co prawda tylko kadrowej,kazala sie nie martwic i pogada z szefem co i jak.ja w mojej pracy mam troche chemi dlatego musialam powiedziec szybciej,zobaczymy co wymysla.prosilam o dyskrecje bo to jeszcze nie 12 tydzien
 
Dzień dobry
ja właśnie nastawilam obiad Ale coś mnie mdlic zaczyna :/ chyba się skuszę na szklankę pepsi ;) spać mi się chce strasznie w sumie to cały czas mi sie chce spać.
Ok 14 pojadę po młodego, miałam jechać wcześniej jakiś sklep zaliczyć Ale mi się nie chce :/
 
Czesc.ja dzis w koncu powiedzialam w pracy i ciazy,co prawda tylko kadrowej,kazala sie nie martwic i pogada z szefem co i jak.ja w mojej pracy mam troche chemi dlatego musialam powiedziec szybciej,zobaczymy co wymysla.prosilam o dyskrecje bo to jeszcze nie 12 tydzien
Na pewno coś się dla Ciebie znajdzie. [emoji3526] Nie martw się pracodawcą, jak ma odrobinę serca, to zrozumie.
 
Dzień dobry
ja właśnie nastawilam obiad Ale coś mnie mdlic zaczyna :/ chyba się skuszę na szklankę pepsi ;) spać mi się chce strasznie w sumie to cały czas mi sie chce spać.
Ok 14 pojadę po młodego, miałam jechać wcześniej jakiś sklep zaliczyć Ale mi się nie chce :/
Zmęczenie, to jest coś strasznego, też walczę z nim jak mogę. [emoji16]
 
Hej ;) ja po wizycie. Zdjęcia nie mam bo babka mi nie dała. Kurde ona tylko potwierdziła. I nie jestem zbyt zadowolona. Serduszko bije, ale nie powiedziała ile na minutę. I że zarodek na usg równy wielkości 7 tyg. Ale nie wiem ile ma mm ;( termin na 18.10 , bylam z mężem w gabinecie to troche bylo mi raźniej.
Następna wizyta aż za 4 tyg ;( 3.04 także...oj długo. Tęsknie za moim ginekologiem w PL ;( on zawsze pomierzył, poopowiadał...
Ide spać.
@Amica20 gratulacje ;) w 5 tyg jeszcze nie widać ale 12 marca już sporo zobaczysz ;)
 
Dziewczyny ja mam na codzień styczność z kupami bo mój młodszy jeszcze robi w pieluchę, a starszemu muszę tyłek podcierać. Ale kupsko własnego dziecka to luuuuz. A kupsko starszego człowieka... ech, też byłam o krok od zwymiotowania ;)
 
reklama
Ja po lekarzu, przy okazji odebrałam swoją morfologie i mocz. Moje wyniki typu morfologia w porządku ale w moczu mam bakterie :/
Córka będzie leczona doraźnie syrop i gripowita, zobaczymy czy będzie lepiej, liczę na to :)
Matkaroku, fajnie że wizyta udana :)
 
Do góry