reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Cześć Dziewczyny ,wracam po krótkiej przerwie. Ja jeszcze w szpitalu. Dzisiejsza beta wyszła ponad 12000 (krew pobrana dziś o 6 rano) wiec cos urosło od soboty wieczora kiedy było coś ponad 8000(pobrana krew koło 17.00) W środę kolejna beta i usg więc troszkę nadzieji mi zostało że może jednak będzie dobrze.
Acha ja jestem z Cieszyna ze Śląska.
 
Czym się dziewczyny zajmujecie na codzień? :)
Pracuję w spółce zarządzającej wspólnotami mieszkaniowymi i mieniem komunalnym miasta [emoji6] Ogólnie w księgowości + obsługa klienta, windykacja i okazjonalnie archiwum [emoji1787] Praca biurowa, 7-15 i wolne weekendy, tak że spokojnie sobie chodzę.
Do dziewczyn ktore sa w 5 lub 6 tyg,czy jak lezycie wieczorem to wam tak dziwnie na brzuchu,nie wiem jak to opisac,nie boli to ale takie tepe uczucie,nie wiem czy jak rozciaganie czy napinanie,troche mnie to martwi...nie mam opcji lekarza
Mi się stawiał brzuch od 4 tygodnia, teraz mniej.
Hejka październikowe maamy. :biggrin2:
jaa aktualnie w 6 tygodniu. Moje usg w 5 tygodniu, ktore dodam bylo dla mnie szokiem może dlatego ,ze był pęcherzyk 1.16cm a zarodek 1.8mm ale serduszko jeszcze nie biło...kolejne usg 21 mam nadzieje ze już zobaczę wieksza dzidzie z bijacym serduszkiem. A jak u was. Juz po USG?Zobacz załącznik 941785
Ja w czwartek (6+2) widziałam już bijące serduszko [emoji7] Następną wizytę mam 25 lutego i cała drżę, czy wie w międzyczasie nie zatrzymało.

PS. Jestem z Podhala [emoji16]
IMG_20190208_165301.jpeg
 
Cześć Dziewczyny ,wracam po krótkiej przerwie. Ja jeszcze w szpitalu. Dzisiejsza beta wyszła ponad 12000 (krew pobrana dziś o 6 rano) wiec cos urosło od soboty wieczora kiedy było coś ponad 8000(pobrana krew koło 17.00) W środę kolejna beta i usg więc troszkę nadzieji mi zostało że może jednak będzie dobrze.
Acha ja jestem z Cieszyna ze Śląska.
Trzeba wierzyć że wszystko będzie dobrze :) wiara i nadzieja góry przenosi ;)
 
Cześć Dziewczyny ,wracam po krótkiej przerwie. Ja jeszcze w szpitalu. Dzisiejsza beta wyszła ponad 12000 (krew pobrana dziś o 6 rano) wiec cos urosło od soboty wieczora kiedy było coś ponad 8000(pobrana krew koło 17.00) W środę kolejna beta i usg więc troszkę nadzieji mi zostało że może jednak będzie dobrze.
Acha ja jestem z Cieszyna ze Śląska.
No to super wieści! Może jednak.. jest nadzieja!
 
Cześć Dziewczyny ,wracam po krótkiej przerwie. Ja jeszcze w szpitalu. Dzisiejsza beta wyszła ponad 12000 (krew pobrana dziś o 6 rano) wiec cos urosło od soboty wieczora kiedy było coś ponad 8000(pobrana krew koło 17.00) W środę kolejna beta i usg więc troszkę nadzieji mi zostało że może jednak będzie dobrze.
Acha ja jestem z Cieszyna ze Śląska.
Wszystkie tutaj trzymamy za Ciebie (za was) kciuki !!! :) :)

A propos rozciągania w środku - myślę że to normalne odczucia, w końcu nasze macice muszą się jakoś powiększać. W 7 tyg jest już 2x większa od stanu wyjściowego, tak ostatnio wyczytałam. Mnie dzisiaj ciągnie bardzo, jak przy okresie. Już za kwadrans do domu wiec się pocieszam odpoczynkiem pod kocykiem :) ;)
 
reklama
Wszystkie tutaj trzymamy za Ciebie (za was) kciuki !!! :) :)

A propos rozciągania w środku - myślę że to normalne odczucia, w końcu nasze macice muszą się jakoś powiększać. W 7 tyg jest już 2x większa od stanu wyjściowego, tak ostatnio wyczytałam. Mnie dzisiaj ciągnie bardzo, jak przy okresie. Już za kwadrans do domu wiec się pocieszam odpoczynkiem pod kocykiem :) ;)
Mnie dzis tez bolal w pracy brzuch jak na okres i rano zero objawow,i przyszlam do domu i odrazu zrobilam sobie test ciazowy i testowa kreska sie odrazu uaktywnila i jest ciemna,jeszcze tak nie mialam,wiec hormony jeszcze sa:)jeden dzien wiecej przezyalm hah
 
Do góry