reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Dzień dobry wszystkim. Jakoś nie miałam czasu tutaj zajrzeć. Męczy mnie strasznie suchy kaszel że już mnie wszystko boli. Byłam dzisiaj u lekarza na NFZ i ku mojej rozpaczy nie widział na badaniu nawet pęcherzyka. Albo nie ma ciąży albo pozamaciczna lub inny powód.Kazał zrobić betę i jutro z wynikami przyjść . Trochę mam nadzieję że po prostu później nastąpiło zapłodnienie ale z natury jestem niestety pesymistką więc .... jestem załamana.
 
Dzień dobry wszystkim. Jakoś nie miałam czasu tutaj zajrzeć. Męczy mnie strasznie suchy kaszel że już mnie wszystko boli. Byłam dzisiaj u lekarza na NFZ i ku mojej rozpaczy nie widział na badaniu nawet pęcherzyka. Albo nie ma ciąży albo pozamaciczna lub inny powód.Kazał zrobić betę i jutro z wynikami przyjść . Trochę mam nadzieję że po prostu później nastąpiło zapłodnienie ale z natury jestem niestety pesymistką więc .... jestem załamana.
Kochana, jakie miałaś poprzednie bety?
Nie skreślaj ciąży za wczasu, zrób betę i daj znać.
 
Kochana, jakie miałaś poprzednie bety?
Nie skreślaj ciąży za wczasu, zrób betę i daj znać.
Nie robiłam bety. Zrobiłam tylko 3 testy ciążowe jak@ nie przyszła ( @ miała być 1 lutego,ale poczekałam do niedzieli) co dziennie(od niedzieli do wtorku) wychodziły dwie kreski. Jak poznam wynik bety dam znać.
 
Nie robiłam bety. Zrobiłam tylko 3 testy ciążowe jak@ nie przyszła ( @ miała być 1 lutego,ale poczekałam do niedzieli) co dziennie(od niedzieli do wtorku) wychodziły dwie kreski. Jak poznam wynik bety dam znać.
Czekamy na Twój wynik bety. Bądź dobrej myśli. Bo nie każdy lekarz stworzony jest do swego zawodu, są też niestety konowały co stresują biedne kobiety :(
 
reklama
Do góry