reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja ogolnie jak mam pelny pecherz to sie wyprostowac nie moge. Natomiast jak chodze 15 min lub stoje to tez wszystko czuje w dole i znow do wyra.
Najgorsze przy wstawaniu i chodzeniu jest odczucie rozpierania i odczucie jak by miało zaraz wszystko wypaść ... jest to koszmarne uczucie i nie życzę nikomu takich doznań :/
 
reklama
Cześć dziewczyny. Co prawda termin mam na listopada i jestem na listopadówkach ale pewnie będzie cc na koniec października i weszłam z ciekawości co u Was :) @Ew_linka mam podobnie z tym że mnie ciągnie mocno w pachwinach. Wizyta za dwa tygodnie. Do tej pory wszytko było ok. Strasznie to denerwujące uczucie. U nas będzie córka:) jedna 7letnia już jest :)
 
Cześć dziewczyny. Co prawda termin mam na listopada i jestem na listopadówkach ale pewnie będzie cc na koniec października i weszłam z ciekawości co u Was :) @Ew_linka mam podobnie z tym że mnie ciągnie mocno w pachwinach. Wizyta za dwa tygodnie. Do tej pory wszytko było ok. Strasznie to denerwujące uczucie. U nas będzie córka:) jedna 7letnia już jest :)
Rozumiem co czujesz mnie tez ciągnie w pachwinach i niestety mam bardzo duże parcie ku dołowi w pochwie :/ co jest jeszcze gorsze... ale musimy się jakiś trzymać - ja i tak jestem szczęśliwa ze już 30 tc jest... :)
 
Rozumiem co czujesz mnie tez ciągnie w pachwinach i niestety mam bardzo duże parcie ku dołowi w pochwie :/ co jest jeszcze gorsze... ale musimy się jakiś trzymać - ja i tak jestem szczęśliwa ze już 30 tc jest... :)
Zazdroszczę :) u mnie 25 ;) ale ginekologicznie wszystko ok u Ciebie? Ja to ogólnie panikara straszna, naczytałam się o wcześniejszych porodach i się chyba za bardzo skupiam na tych dolegliwościach ;) pierwsza ciążę 7 lat temu przenosiłam i z dolegliwości czułam tylko ruchy dziecka i to dopiero od 7mc ;)
 
A ja dzisiaj skompletowałam już cała wyprawkę.
Pojechałam na wyprzedaż ciuszków, u nas takie rzeczy się odbywają w weekendy. Ludzie sprzedają ciuszki po swoich dzieciach od noworodków do kilkulatkow. Można tam znaleźć wszystko. Zabawki, wózki, łóżeczka, butelki, przewijaki, czasami niektóre rzeczy jeszcze z cenami. Oczywiście multum ciuszków. Wszystko za psie pieniądze.
Mam ponad 10 bodow, krótki i długi rękawek, dwa kombinezony zimowe, 15 pajacyków, 2 czapeczki, 3 odpinane sweterki i jeden kocyk ( bo pozostałe dwa będę mieć po córce), plus kilka komplecikow- polspioszki, body, śliniak i czapeczka. Powinno wystarczyć.
 
Cześć wszystkim przyszłym mamusiom :) Dopiero dołączyłam do forum. Jestem Magda mam 28 lat, mam już w domu małego rozrabiaka mianowicie córeczkę 4 letnią i teraz termin mam na 21 października. Tym razem ma być syn Franek. Pierwszą ciążę przechodziłam zuupełnie inaczej niż teraz. Co prawda bardzo wymiotowałam prawie do 7 miesiąca, pierwsze 4 bardzo źle ją znosiłam ale już później było dobrze, mnóstwo energii -II trymestr bardzo dobrze znosiłam. A teraz wymiotowałam wybiórczo do 3 miesiąca a później zero mdłości, nudności, wrażliwości na zapachy. Niestety strasznie źle się czuje mogłabym całe dnie spać. Strasznie mi duszno... Powiedzcie dziewczynki jak u Was z samopoczuciem?
Oczywiście nie narzekam, bo poza złym samopoczuciem ciąża przebiega prawidłowo. Na początku ciąży dziecko dostało mnóstwo kortyzolu ponieważ było podejrzenie, że urodzi się z Zespołem Downa, ale robiliśmy szczegółowe badania i na szczęście jest dobrze. Ale ile stresu przeżyliśmy to nasze...

A Wy mamusie jak się czujecie?

Prawda każda ciąża inna :) Moja poerwsza i przechodzę ja póki ci super narzekać nie moge. Forma niezła ;) Gratule synka :) U nas pierwszy i chłopak :) Maz Twoj pewnie szczęśliwy w końcu przedłużenie nazwiska :)
 
Dzisiaj dostalam paczkę kolejna z wyprawka częściowo dla mnie i dla maluszka :)
Wydaje mi sie ze do szpitala juz mam wszystko tylko jeszcze pyjamas na poród :)
IMG_4836.JPG

Mam mini produkty tez jakieś kremy do twarzy na dzień na noc w końcu sie przydadzą do szpitala :)
 
reklama
Zazdroszczę :) u mnie 25 ;) ale ginekologicznie wszystko ok u Ciebie? Ja to ogólnie panikara straszna, naczytałam się o wcześniejszych porodach i się chyba za bardzo skupiam na tych dolegliwościach ;) pierwsza ciążę 7 lat temu przenosiłam i z dolegliwości czułam tylko ruchy dziecka i to dopiero od 7mc ;)
Niestety nie jest Ok, od 17 tc mam rozwarcie, które mi się pogłębia i szyjkę o długości 1-1,3 cm :/ w 23 tygodniu udało się założyć szew i wyciszyć skurcze. Ogólnie już 13 tydzień leżę i nie mogę wstawac z lozka ...
 
Do góry