reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
@kamlik witaj, ja jestem z okolic Łodzi. Zamierzam rodzic w Salve w Łodzi (do szpitala mam ok 50km), ze wzgledu na to, że mój gin tam pracuje :) a Ty juz myślałaś coś?
 
Ostatnia edycja:
Gdzieś napisano, ze największym wrogiem matki jest inna matka...
Tak to już jest jedna pomoże a druga zagryzie. Najlepsze jest jak wytyka palcem u kogoś a sama nie widzi co się u niej dzieje.
Ile razy to ja słyszałam że ciąża to nie choroba. Każda kobieta się martwi i denerwuje żeby nic się nie stało żeby dotrwać do końca, a podwójnie te które są po przejściach.
 
Człowiek człowiekowi wilkiem, a już kobieta wobec drugiej kobiety to niestety często jeszcze gorzej. Współczuję nieprzyjemnych sytuacji w kolejkach.. Ja przyznam szczerze, że jak do tej pory tylko raz skorzystałam z przywileju pierwszeństwa. W laboratorium jak miałam tylko przekazać pojemniczek z moczem.. I tak ludzie patrzyli na mnie zlowrogo, ale jedna pani się zlitowala i przygadala reszcie, że nie dość że w ciąży jestem to jeszcze tylko mocz mam do oddania, bez pobrania krwi i dzięki jej wsparciu weszłam bez kolejki :D
 
Hej :)
Badanie na krzywą cukrową zrobione.
Roztwór do wypicia taki sobie, prawie go zwróciłam :(
Najgorsze czekanie 2 godziny i 3 razy pobieranie krwi - ale to nie problem.
Tradycyjnie awantura w kolejce bo byly cztery ciężarne na to badanie, wchodziłyśmy bez kolejki ze względu na czas jaki trzeba na to poświęcić.
A kto najwięcej krzyczał? niestety kobiety.....
 
Hej :)
Badanie na krzywą cukrową zrobione.
Roztwór do wypicia taki sobie, prawie go zwróciłam :(
Najgorsze czekanie 2 godziny i 3 razy pobieranie krwi - ale to nie problem.
Tradycyjnie awantura w kolejce bo byly cztery ciężarne na to badanie, wchodziłyśmy bez kolejki ze względu na czas jaki trzeba na to poświęcić.
A kto najwięcej krzyczał? niestety kobiety.....

Hej,

Ciążą uczy asertywności, trzeba swoje wymagać, bo ludziska czasem mają długi przewód myślowy.... :-)
Pozdrawiam
 
Hej :)
Badanie na krzywą cukrową zrobione.
Roztwór do wypicia taki sobie, prawie go zwróciłam :(
Najgorsze czekanie 2 godziny i 3 razy pobieranie krwi - ale to nie problem.
Tradycyjnie awantura w kolejce bo byly cztery ciężarne na to badanie, wchodziłyśmy bez kolejki ze względu na czas jaki trzeba na to poświęcić.
A kto najwięcej krzyczał? niestety kobiety.....
Fajnie że już masz to za sobą, a który u Ciebie tc? Ja mam zrobić dopiero na kolejną wizytę, ok 26 tc (za jakieś 3 tygodnie).
 
Fajnie że już masz to za sobą, a który u Ciebie tc? Ja mam zrobić dopiero na kolejną wizytę, ok 26 tc (za jakieś 3 tygodnie).
23 tc i właśnie zastanawiałam się czy nie za szybko zrobiłam te badania?
Lekarz dał mi skierowanie tydzien temu, ale nic nie wspomnial kiedy mam to zrobić, a dziś wyczytałam że powinno być zrobione między 24 a 28 tc.
Właśnie poinformowałam mamę bo jest w pracy, aby podeszła do mojego ginekologa i zapytała czy to nie za szybko?
Jesli tak to powtórzę, tylko szkoda że nie wspomniał nic o tym kiedy dokładnie mam to zrobić :(
 
Ostatnia edycja:
23 tc i właśnie zastanawiałam się czy nie za szybko zrobiłam te badania?
Lekarz dał mi skierowanie tydzien temu, ale nic nie wspomnial kiedy mam to zrobić, a dziś wyczytałam że powinno być zrobione między 24 a 28 tc.
Właśnie poinformowałam mamę bo jest w pracy, aby podeszła do mojego ginekologa i zapytała czy to nie za szybko?
Jesli tak to powtórzę, tylko szkoda że nie wspomniał nic o tym kiedy dokładnie mam to zrobić :(
No nie wiem czy nie trochę za wcześnie, chociaż wiem że tu dziewczyny na różnych etapach ciąży robiły i nie było większego problemu. Chociaż mnie lekarz odrazu powiadomił, że badanie mam zrobić w ostatnim tygodniu przed wizytą, nie wcześniej. A nie wiem jak to jest z powtarzaniem tego, któraś z dziewczyn tu kiedyś pisała, że to badanie jest dość dużym obciążeniem dla organizmu i raczej nie jest wskazane częste go wykonywanie..
 
reklama
Do góry