reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Inne pytanie: ile do przodu umawialyscie prenatalne? Boję się w sumie za szybko umawiać, z drugiej strony nie wiem jak jest z terminami no i jak liczyć widełki czasowe w których mogę je zrobić, wg om czy usg?
Ja się umówiłam po pierwszej wizycie, pani która będzie cię zapisywać powinna wyliczyć kiedy najlepiej.
 
reklama
Inne pytanie: ile do przodu umawialyscie prenatalne? Boję się w sumie za szybko umawiać, z drugiej strony nie wiem jak jest z terminami no i jak liczyć widełki czasowe w których mogę je zrobić, wg om czy usg?
Badania prenatalne mam refundowane i jak doktor kazała mi się umawiać to powiedziała że wystarczy jak podam termin ostatniej miesiączki bo u mnie jest mała różnica między terminem OM a USG. Umawiałam się w 9 tygodniu
 
Aa rozumiem, no to dobrze :) nie sieje już niepotrzebnej paniki :D i oczywiście trzymam kciuki aby maluszek rósł zdrowo!

Poza tym, mi pozytywny test wyszedł jakieś 3 tygodnie po terminie spodziewanej @, więc pewnie coś musiało się przesunąć :)


A jeśli chodzi o prenatalne, to ja na następnej wizycie będę ustalać kiedy, wczoraj mnie tylko poinformowała o badaniu i podpisywalam dokumenty, że zgadzam się żeby u mnie przeprowadzono takie badanie
 
Inne pytanie: ile do przodu umawialyscie prenatalne? Boję się w sumie za szybko umawiać, z drugiej strony nie wiem jak jest z terminami no i jak liczyć widełki czasowe w których mogę je zrobić, wg om czy usg?
Jak bd Cie rejestrowala bd pytac o termin OM mnie tez pytala jaka data wychodzila na USG i na podstawie tego wyliczyla kiedy moge.
 
Inne pytanie: ile do przodu umawialyscie prenatalne? Boję się w sumie za szybko umawiać, z drugiej strony nie wiem jak jest z terminami no i jak liczyć widełki czasowe w których mogę je zrobić, wg om czy usg?
U mnie 3 tyg przed wizytą miałam dzwonić i się zapisałam na równo 12tc
 
Hej. Nie było mnie kilka dni, bo miałam przypływ energii i sprzątałam cały dom dokładnie. Teraz już odpoczywam i będę nadrabiać!

Cieszę się z wszystkich udanych wizyt!
A 1.04 mam prenatalne - ciekawe co tam zobacze .. ;)


Edit. Widzę ze jesteście na prywatnym, mogę tez prosić dostęp ? Bałam się tutaj odzywać wcześniej, aby nie zapeszać teraz 11t2d wiec już coraz bezpieczniej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Inne pytanie: ile do przodu umawialyscie prenatalne? Boję się w sumie za szybko umawiać, z drugiej strony nie wiem jak jest z terminami no i jak liczyć widełki czasowe w których mogę je zrobić, wg om czy usg?

Ja umawiałam się już w 7 tc i zaklepałam sobie dwa terminy (w 12 tc i w 13 tc). Ale u nas do tej pani doktor, do której ja chcę iść na prenatalne (mam 27.03.), to są straaaaasznie długie kolejki, a przyjmuje tylko raz w tygodniu. Z tego co się orientuję to jedyny ginekolog u nas z certyfikatem i ogólnie dobry lekarz. Nie miałam ochoty jeździć 100 km w jedną stronę, żeby móc przebierać w innych.
Już zarezerwowałam sobie kolejne dwa terminy do niej na usg połówkowe na koniec maja [emoji1787]
 
Do góry