reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

A ja jakoś sciagałaś? Czy one muszą być jakoś udostępnione dla nas? Ja w pracy jak pracuje na arkuszach google muszę mieć je udostępnione
Weszłam w tabelkę (jeszcze bez aplikacji arkusze), chciałam się dopisać i pokazało się że muszę ściągnąć arkusze, ściągnęłam i jak już była zainstalowana w telefonie to weszłam znowu w tabelkę z forum i już mogłam się dopisać normalnie
 
reklama
Wiecie co ja jakaś tempa chyba otwieram ta nasza tabelkę, mam pobrane arkusze google na IPhona ale niestety jak ja otwieram naciskam na edytuj pokazuje mi się pobierz arkusz google wiec wchodzę i otwieram arkusza a tam już tabelki nie ma :/ masakra jakiś ułomek ze mnie i nadal dopisać się nie mogę [emoji24]
U mnie było to samo
ja mam xiaomi mi 8, niedługo wychodzi mi 9 - podobno petarda [emoji4] zamieniłam ajfona na xiaomi i nie pożałowałam ani razu, świetny jest ten telefon. Mam go od sierpnia i do tej pory jedna mała awaria, która właściwie nie wymagała naprawy, telefon sam "odmulił" po kilku godzinach i działa normalnie [emoji4] poczytaj może o dziewiątce, może akurat
Dzieki poczytam. Ja mam redmi 4 chyba pro czy cos. A chcialabym dobry aparat. Teraz moja siostra kupila chyba przez gearbest (czy jakos tak) jakis innej firmy a tez chinski
Też mam xiaiomi ale już ponad 2 lata w sumie nawet nie wiem co to za model. Ale pierwszy który mam tak długo i pierwszy który wytrzymał ze mną tyle bez żadnych awarii. Telefony super na prawdę polecam. Mój mąż kupił go sobie jak jeszcze w Polsce były mało znane potem się okazało że jest tak super że kazdy nasz znajomy ma xiaiomi teraz z tego co widziałam już wchodzą normalnie do salonów.
No i moj wlasnie super sie trzyma. Nie chce w polskim sklepie bo chce taniej [emoji1787]
 
U mnie było to samo Dzieki poczytam. Ja mam redmi 4 chyba pro czy cos. A chcialabym dobry aparat. Teraz moja siostra kupila chyba przez gearbest (czy jakos tak) jakis innej firmy a tez chinskiNo i moj wlasnie super sie trzyma. Nie chce w polskim sklepie bo chce taniej [emoji1787]
Ja też jak szukałam telefonu to głównie pod kątem dobrego aparatu i mi 8 daje radę super [emoji4]
 
Postanowiłam dodać i moje małe wielkie szczęście :)
 

Załączniki

  • IMG_20190315_175454.jpg
    IMG_20190315_175454.jpg
    771 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Witam się dziewczyny,
Cały czas Was podczytuje, ale w ostatnim czasie dostałam jakiegoś takiego mega osłabienia, że szkoda gadać. Znów mam mdłości i ból głowy, a tak się cieszyłam, że było już dobrze... Muszę to przeczekać.
Dorzynka, przepiękne zdjęcie :)
Co do wyjazdów to zazdroszczę, też chciałbym gdzieś się powygrzewać. A latanie samolotem nawet nie będąc w ciąży nie jest dla mnie, bo się boję :D
 
Do góry