reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Ja zjadłam sobie śledzie po kaszubsku, typowa zachcianka. Właśnie całe zwymiotowałam [emoji24] i teraz nie wiem, czy wracają nudności, czy przesadziłam. Mam nadzieję, że to drugie [emoji2960]
 
9+0
Witam się i ja:) co prawda od rana męczą mnie mdłości a u mnie to rzadkość... I nie chce mi się jeść a przez ostatnie tygodnie byłam wiecznie głodna przez co mam już 2.5kg na plusie. Masakra. A brzuch wieczorami wygląda jak w 5 miesiącu.. A Wy dziewczyny macie już jakieś dodatkowe kg?
Ja 2,5 kg mam na bank z czego to z ostatniego miesiąca...:(
 
Spokojnie. Nie tylko u Was idzie w górę waga. U mnie już 3kg na plusie... Dziewczyny, miała któraś z Was cukrzycę ciążową? Mam glukozę 98-ponoc w normie ale miesiąc wcześniej było 91. Trochę mnie to zmartwiło.
Spokojnie, glukoza zmienia się wraz z tym co jesz, jakbyś miała ponad 130 na czczo, to byłby problem, nie ma się co martwić.
 
Spokojnie. Nie tylko u Was idzie w górę waga. U mnie już 3kg na plusie... Dziewczyny, miała któraś z Was cukrzycę ciążową? Mam glukozę 98-ponoc w normie ale miesiąc wcześniej było 91. Trochę mnie to zmartwiło.

Nimki a może dzień przed badaniem zjadłaś coś co mocno podnosi cukier? Mi też wyszło 90, ale drugiego badania już nie robiłam. U mnie w laboratorium norma do 99, ale nie wiem czy w ciąży są takie same?
 
reklama
Ja mam mega ochotę na polewkę, ale nie mam składników a do sklepu nie dojdę bo żołądek odmówił współpracy i "jadę na dwie strony".
Polewka - prawie zapomniałam o tej zupie, bo robie ja bardzo rzadko, ale teraz nadrobiłaś mi smaka ! w ogóle teraz zupy mi bardzo pasują :)
 
Do góry