reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

U mnie za apetytem kiepsko... Choc na slodkie mnie ciagnie, a potem mam taki niesmak w paszczy, bleee. Mdli mnie ale tak znosnie. Bardziej to dyskomfort, nie rzygam. Czuje jakbym w brzuchu miala kamien i ciaaaagnie mnie w dol jak wstaje z lozka. Czuje sie jakbym miala 90 lat a nie ledwo 30...
 
reklama
Ja dzisiaj jestem nieprzytomna i nawet nie wiem czy się dzisiaj przywitałam, pół dnia przespałam, mdli mnie okropnie.
Jakbym się nie przywitała to witam wszystkie. [emoji3526]
Widzę, ze jesteśmy na bardzo podobnym etapie ciąży, ja 9+2
To fajnie, ja dzisiaj już 9+4. [emoji16]
 
Ktos pisal o kaszance hehe jem od dwóch dni, kanapeczke z kaszanka, pomidorkiem i cebulką :tak::biggrin2:
Jutro muszę zrobić dostawę świeżej :laugh2:
I jutro fryzjer trochę podetne włosy i pozbede się rozdwojonych jakąś maszynka do tego specjalna, zobaczymy czy naprawdę pomaga :rolleyes2:
 
Melduje się po wizycie. Maluszek radośnie odpychał się nóżkami :D wszystkie wyniki jak na razie dobre, hemoglobina 13 więc spoko. Skierowanie na kolejne badania. Teraz cytologia, toxo, mocz, hiv i coś jeszcze, nie pamiętam. Kolejna wizyta za 3 tyg :)
 
A jakie dokładnie schorzenia można leczyć na tym etapie ciąży?
Hmmm nie wiem dokładnie jakie, więc może napisałam glupotę, ale wydaje mi się, ze wszelkie wykryte nieprawidłowości sa w późniejszym etapie szczególnie kontrolowane przez lekarza. Niektóre z nich można leczyć zanim maleństwo przyjdzie na świat, ale nie wiem czy to już ten etap.
 
reklama
Melduje się po wizycie. Maluszek radośnie odpychał się nóżkami :D wszystkie wyniki jak na razie dobre, hemoglobina 13 więc spoko. Skierowanie na kolejne badania. Teraz cytologia, toxo, mocz, hiv i coś jeszcze, nie pamiętam. Kolejna wizyta za 3 tyg :)
To gratulacje :) masz jakieś foto z USG? I dowiedziałas się czegoś w sprawie badań prenatalnych?
 
Do góry