reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Tez jestem „pracownikiem biurowym”, zostałam poinformowana ze teraz przysługuje mi 10 min przerwy na każdą godzinę pracy. No i będą przygotowani na to ze jak przyjdzie L4 to tzw. „Typ B” czyli płatne 100%. (Ale to rzeczywiście będzie widoczne na zwolnieniu. Mnie po prostu zależało na tym żeby ich nie zaskoczyć.)
O widzisz to dobrze wiedzieć o tych częstszych przerwach :) u mnie wystarczylo oświadczenie ustne i nikt nie wymagal zaświadczenia, ale to pewnie też przez fakt, że nie jest to jakaś bardzo duża firma i nade mną jest tylko dyrekcja, więc wystarczyla rozmowa.
 
reklama
Dzień dobry Mamusie :) powróciłam z pracy. Po drodze w Lidlu nabyłam wór kiszonej kapusty, troche groszku cukrowego i kilka pistacji na ząb. Ale jestem dziś słaba od południa. Brzuch jakoś po olewa. Jutro na 17.30 wizyta. Przy poprzedniej jakoś przeżywałam a teraz tak trochę odpuściłam spinanie się. Ale cieszę się że zobaczę maluszka
Co będziesz pichcić z kiszonej? [emoji6]
 
Gratuluję udanych wizyt :)

Jak tak elegancko u wszystkich to i ja się pochwalę :)
Z om 9+6, z USG dzidziol troszke większy - 10+2. Mierzy 32 mm. Serduszko biło, ale lekarz nie sprawdzał z jaką prędkością. Zalecil zapisać się na badania prenatalne, które mam wyznaczone na 27.03 :) termin porodu przesunął mi się na 8 październik. Zobacz załącznik 950596
Piękne ❤️
 
Ja mam takie samo kłucie, jak się za szybko przewrócę z boku na bok leżąc na łóżku.
Co do zaświadczenia to też dokładnie to samo, na moim zwolnieniu było zaznaczona kategoria B, pracodawca ją widzi i wraz z moim ustnym oświadczeniem to wystarczyło. Choć w sumie moja praca jest biurowa, więc tam specjalnych udogodnień, czy jakiś zagrożeń wymagających przeniesienia na inne stanowisko to nie mam.

Dziewczyny.. chce mi się kaszanki. Takiej pieprznej. Zaraz pedzę do mięsnego [emoji7]
Jak się w waszych stronach mówi: kiszka czy kaszanka? [emoji16]
U mnie się mówi kaszanka

I zazdroszczę apetytu, ja ostatnio jem z trudnością, mam duże mdłości, a wczoraj po raz pierwszy przywitałam się z kibelkiem ☹️
 
U mnie się mówi kaszanka

I zazdroszczę apetytu, ja ostatnio jem z trudnością, mam duże mdłości, a wczoraj po raz pierwszy przywitałam się z kibelkiem [emoji3525]
Miałam tak do zeszłego czwartku, zwracałam nawet wodę. W piątek tylko mdłości, a od soboty jak ręką odjął i apetyt za dwoje [emoji33]
 
reklama
Do góry