reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Hej

No doczytałam Was wreszcie. Wczoraj jakoś nie miałam weny ani czasu (gości mialam) aby zaglądać regularnie, także sporo miałam do nadrobienia [emoji14]

Ja picie glukozy, w przeciwieństwie do większości społeczeństwa miło wspominam :D mi to nawet smakowało. Może ze wzgledu na to, że tam gdzie byłam mieli ten napój smakowy-cytrynowy. Miałam delikatne nudności ale na poczekalni spotkałam super babkę, która tez była na glukozie i razem siedzialysmy 2 godziny i gadalysmy o dupie maryny :D

Ja miałam zleconych 11 badań (w tym poza witamina D, większość tego co wymienialyscie plus grupę krwi) od ginekologa prywatnego, zapłaciłam 160zl

Wczoraj w Łodzi załatwilam fige.. Przejechałam się 50km żeby zostawić skierowanie a wizytę mam dzisiaj na 8:45. Zaraz wyjeżdżam.

Miłego dnia :)
 
reklama
@akrimjoch poczytałam coś w necie właśnie i teoretycznie sery z mleka pasteryzowanego są bezpieczne, ale te pleśniowe Camemberty czy Lazury mają inną kwasowość i w nich szybkiej mogą się rozwinąć te bakterie od nowa. Więc zaleca się jeść te sery po obróbce termicznej (np na pizzy :D). Sama pleśń nie ma tu znaczenia.

@październikowe_love glukoza... najgorsze badanie ciążowe... ;) a to że czarnoskórzy mają inne badania wydaje mi się być naturalne skoro pochodzą z innego kontynentu i mają zupełnie inne choroby :)
A no to odpada w salatce. Dzieki:D
Kto dzis ma wizyte?
 
Dziewczyny po wszystkim co zjem mam w paszczy taki niesmak i "gule" w gardle... Nie mam mdlosci ale juz tak mnie to denerwuje... Nic nie pomaga. Wczesniej probowalam niesmak zajadac innym smakiem, ale bylo gorzej bo dochodzilo przepelnienie.
Ma ktoras tak?...
 
Dziewczyny po wszystkim co zjem mam w paszczy taki niesmak i "gule" w gardle... Nie mam mdlosci ale juz tak mnie to denerwuje... Nic nie pomaga. Wczesniej probowalam niesmak zajadac innym smakiem, ale bylo gorzej bo dochodzilo przepelnienie.
Ma ktoras tak?...
Przybij pione! Ja tak mam ;( masakra. Tylko że ja na nic nie mam ochoty i żeby zagryźć niesmak to jem coś co mi nie smakuje
Bo mi wszystko nie smAkuje. I potem jestem przepełniona i czuje sie fatalnie
 
(8+6)
Hej dziewczyny :)
@dorzynka Gratuluję serduszka :) Rosną nam te fasoleczki :)
@Czoperka Ale robisz smaki tą pizzą . Wybrałabym oba ale odrzucając oliwki bo nie trawie :) Ja wczoraj na kolacje banan i jogurt bo nie mogłam się przemóc by zjeść coś innego... a zaraz się zabieram za ogórkową. Popołudniu w planach oponki na tłusty czwartek :)

Co do badań jeszcze nic nie miałam ale mój gin (chodze prywatnie) pracuje w szpitalu więc będę miała się położyć na 2 godziny na oddział żeby mi porobili wszystkie badania bez opłat. Jutro na wizycie się dowiem kiedy mam się zgłosić.
W pierwszej ciąży po glukozie to miałam takie zawroty głowy że myślałam że zemdleje aż mi się płakać chciało.
@październikowe_love Można cytrynę przynieść i ci wcisną to do przeżycia w tedy jest :) Polecam :p

Swoją drogą trzymajcie jutro kciuki za mnie i fasolkę żeby było wszystko ok :) Mam wizytę na 15:30 a wcześniej jedziemy do kina więc pewnie się pojawię dopiero wieczorkiem albo w piatek.
 
(8+4)
Ja wczoraj miałam wizytę karta ciąży założona teraz muszę umówić się jedynie do endokrynologa bo mam za duże tsh...
Dziś zapisałam się na badania prenatalne termin 25 marca 9 rano już nie mogę się doczekać ☺️
 
reklama
(8+6)
Hej dziewczyny :)
@dorzynka Gratuluję serduszka :) Rosną nam te fasoleczki :)
@Czoperka Ale robisz smaki tą pizzą . Wybrałabym oba ale odrzucając oliwki bo nie trawie :) Ja wczoraj na kolacje banan i jogurt bo nie mogłam się przemóc by zjeść coś innego... a zaraz się zabieram za ogórkową. Popołudniu w planach oponki na tłusty czwartek :)

Co do badań jeszcze nic nie miałam ale mój gin (chodze prywatnie) pracuje w szpitalu więc będę miała się położyć na 2 godziny na oddział żeby mi porobili wszystkie badania bez opłat. Jutro na wizycie się dowiem kiedy mam się zgłosić.
W pierwszej ciąży po glukozie to miałam takie zawroty głowy że myślałam że zemdleje aż mi się płakać chciało.
@październikowe_love Można cytrynę przynieść i ci wcisną to do przeżycia w tedy jest :) Polecam :p

Swoją drogą trzymajcie jutro kciuki za mnie i fasolkę żeby było wszystko ok :) Mam wizytę na 15:30 a wcześniej jedziemy do kina więc pewnie się pojawię dopiero wieczorkiem albo w piatek.

Trzymamy kciuki! U mnie również 8+6 dzisiaj a wizytę mam jutro :)
 
Do góry