reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Hej ho! ja dziś w pracy 8h. jeszcze jutro przeżyć i we wtorek na 16:00 idziemy do Pani Doktor... ciekawość i niepewność mnie zżera. zostały mi 2 dni w pracy, w której spędziłam 5,5 roku. i pójdę do biura od piątku chyba. myślicie, że mnie skrócą o głowę, że przyjdę i za jakiś czas zakomunikuję, że "ciężarówka"? Spędza mi to sen z powiek, ja lubię być fair. ale jakbym się wycofała to kiepsko bo na moje miejsce już od miesiąca jest nowa osoba... ehhhhh i kolejnej propozycji zmiany posadki nie dadzą. ale się to wszystko poskładało.

@25_pixels smażone ogórki? Nawet taka maniaczka jak ja nie jadła? co to takiego?
Właśnie jem parówki z szynki i ogórka zielonego i kiszonego i gotuje się ... ogórkowa. chyba urodzę małe ogórki :x
Albo fasolke z malym ogorkiem [emoji41]

Sent from my SM-G920F using Forum BabyBoom mobile app
 
Ale wam zazdroszczę, że możecie jeść. Mam nadzieje, ze jescze trochę i też będę mogła poszaleć ale jak na razie bez zmian i tylko mogę bułkę z masłem ewentualnie banana.
Czy któraś z was stosowała czopki przeciwymiotne? Na razie nie stosuje bo trochę się boje tych skutków ubocznych...
 
reklama
Do góry