reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzięki dziewczyny [emoji8] już się tak zmartwilam dzisiaj

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie , wyspij się [emoji8] ja uciekam spać , dobrej nocy !

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t0d [emoji235]
 
reklama
Dziewczyny, gadalam z moją mamą i mówi, że ze zdj albo puste jajo albo ciaza tydzień młodsza jak nie lepiej i nie widać. Teoretycznie 6tyd 3 dzień, ale tak to już by było widać dawno. Dziewczyny z pustym jajem, tak mialyscie?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie jak był pusty pęcherzyk to w 5 tyg nic nie było widać oprócz powiększającej się macicy zrobiłam bete tak się stresowałam i wyszła 524 po 48h 732. Dopiero w 8 tyg sie pokazal i miał 6,6mm a 10tyg 8.6mm.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, wiem i zastanawiam się czy dobrze brać, skoro jeśli jest puste jajo to nie ma co podtrzymywać już. Sama nie wiem, nie jestem fanka hormonów

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Bierz bo moze ciąża się rozwija.Ja brałam duphaston przy pustym pęcherzyku bo lekarz powiedział że już nie takie cuda widział.Ale nic nie zaszkodziło do 10tyg utrzymałam i zaczęłam ronić.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, wiem i zastanawiam się czy dobrze brać, skoro jeśli jest puste jajo to nie ma co podtrzymywać już. Sama nie wiem, nie jestem fanka hormonów

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

Wybacz nie rozumiem Twojego podejścia. Lekarz, osoba posiadająca wiedzę medyczną, mająca doświadczenie przepisuje Ci konkretne działania do wykonania a Ty się pytasz dziewczyn z forum internetowego które w znacznej większości nawet jeśli brały luteine nie są po szkole medycznej i rzecz jasna nie udzielą Ci tak fachowej porady o to, czy masz brać leki które wypisał Ci lekarz czy nie? :confused: Nie zrozum mnie źle, to nie jest atak. Wydaje mi się to poprostu bez sensu. ;-) ;)
Chyba ze to tylko ja jestem tak 'naiwna' że ufam w to że lekarz jest ode mnie mądrzejszy pod tym względem i stosuje się do tego co mi poradził ;-) ;)
 
Luteina nie szkodzi. Zapisuje się ja nawet przy podtrzymywaniu ciąży jak i w przypadku kiedy wywołuje się @ wtedy jest okres z odstawienia. Ciesz się że ci zapisali luteine. Pomoże ona maleństwu się rozwijać. Bo na razie utrzymuje się z progesteronu. Dopiero potem z tego co twój organizm mu da.

Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące...
 
Wybacz nie rozumiem Twojego podejścia. Lekarz, osoba posiadająca wiedzę medyczną, mająca doświadczenie przepisuje Ci konkretne działania do wykonania a Ty się pytasz dziewczyn z forum internetowego które w znacznej większości nawet jeśli brały luteine nie są po szkole medycznej i rzecz jasna nie udzielą Ci tak fachowej porady o to, czy masz brać leki które wypisał Ci lekarz czy nie? :confused: Nie zrozum mnie źle, to nie jest atak. Wydaje mi się to poprostu bez sensu. ;-) ;)
Chyba ze to tylko ja jestem tak 'naiwna' że ufam w to że lekarz jest ode mnie mądrzejszy pod tym względem i stosuje się do tego co mi poradził ;-) ;)
Pytam, bo z tego co czytałam stosuje się to przy podtrzymaniu ciąży a nie do końca uważam, ze na tym etapie powinno się ciąże sztucznie podtrzymywać. Jeśli ma to inny sens niż wspomaganie na wszelki wypadek to chyba wolę się zdać na naturę

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A co do lekarzy to akurat ginekolodzy w mojej rodzinie się tak spisali, ze większość dzieci cudem zyje

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry