reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Spark witaj, gratuluje. Ja miałam wizytę w 34 dc na pierwszej wizycie. Było widać pęcherzyk.
 
A czy któraś z Was była na wizycie mniej więcej w 5tyg2d ciąży? Czy cokolwiek powinno być widać? Nie wiem czego się spodziewać :p o staraniach wiem wiele, ale o ciąży...NIC ;p
Ja bylam 5+3i byl pecherzyk 1,7cm na bardzo kiepskim usg ;) no i gratulacje!:D
 
Hej :) Witam nowe październikowe mamusie :) Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! Dajcie koniecznie znać po :)
Dziewczyny mam takie pytanie, też macie problem ze snem? Kurde od kilku dni budzę się około 3 rano i nie mogę spać, bujam się tak z 1-2 i dopiero znowu zasypiam ...
W ogóle dzisiaj okropny sen miałam, śniło mi się że ni z tego ni z owego zaczęłam dość mocno plamić :szok:
 
DZień dobry ! Trzymam kciuki za.wizyty ! Ja też mam ciężkie noce , budzę się i chyba za.dużo myślę ;) Ale w ciągu dnia mi się przysypia , może za dużo tego snu ! Wizytę mam dopiero 15 lutego i też już jakaś nerwowka ...
 
Baslan mialam tak w zeszlym tygodniu, odsypialam po pracy popoludniami :(

Ja jeszcze dzis zostalam w domu, zatoki dalej zawalone mimo antybiotyku, umowilam sie z lekarzem ze podjade po poludniu sie pokazac:|

W piatek wyjazd do wloch wiec musze byc zdrowa!
 
@Emenems ja właśnie miałam mieć w lutym laparoskopie robioną :)
Super, że ivf pomogło, pierwsze podejście?? :)

Ja też spać nie mogę, to chyba z nerwów :)
 
Witam nowe mamusie. :-)
I czekam z zaciśniętymi kciukami na pozytywne relacje z wizyt. Ja swoją mam w środę. I już brzuch mnie boli z nerwów.
Ja śpię dobrze jak już zasne. Przed zaśnięciem moja głowa za bardzo myśli.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, niektóre już mnie znają i wiedzą z innego wątku i widziały, jak pisałam, że się tu nie pojawię dopóki na wizyycie mi nie potwierdzi ciąży, no ale co mi tam... ;p z nerwów spać nie mogę to piszę :D to moja pierwsza ciąża po 34 cyklach starań i jestem przerażona. Jutro 1 wizyta na której wiiem, że nic nie zobaczę, ale lekarz kazał przyjść bo musi mi przepisać leki, mam pcos i io :) uuhh oby wszystko było dobrze :)
Witamy [emoji2] daj koniecznie znać co lekarz powiedział. Trzymam kciuki bądź dobrej myśli [emoji110]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Będzie dobrze [emoji171]
Tez mam jutro wizyte bo w piątek miałam to jakiś płyn w macicy był nie wiadomo skąd [emoji52]
Ale będzie dobrze , tak się cieszę , że Ci się udało [emoji8]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
Fasolinka [emoji271] październik 2017
...życie cudem jest...
Również daj znać co na wizycie [emoji2] powodzenia

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry