reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A moj jest aż za spokojny i tym mnie do szału doprowadza czasami, a to nie tak szklankę postawi a to jak leży to ma chyba ten syndrom niespokojnych nóg bo nie może nimi nie ruszać :D a mnie wtedy szlag jasny trafia i się drę a on nic nawet głosu nie podniesie grr czasem bym wolała żeby na mnie krzyknął a to oaza spokoju..
Ale wiem że zawsze mogę na niego liczyć i stawia dobro moje i malucha przed wszystkimi innymi
W sobotę odłożył swoją pilną robotę żeby tylko mnie samej nie puścić 80 km samochodem w jedną stronę, miałam okropne wyrzuty sumienia aż pół drogi w samochodzie ryczałam że teraz nawet sama boję się jeździć i go wykorzystuję ;) HORMONY ha ha :D
Jakbyś o moim pisała[emoji23]ja krzyczę, gadam a ten słucha i nic, odpowie czy coś ale spokojnie. W życiu przy mnie nie krzyknął i nie przeklnal, chyba ja robię za nas dwoje[emoji23]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kapinka współczuję nerwów, ale dobrze, że wszystko się szczęśliwie skończyło ;-)

Wykańcza mnie ten upał. Leżę i nic nie robię. Mąż już mi wystawił wiatrak ze strychu, już go umylam miałam z kurzu i muszę czekać do wieczora aż wróci i go skręci, bo mi się nie chce samej ;-)

Leżę i przeglądam Internety, myślę co by tu zamówić :-)
Ale chyba tylko znajdę i zostawię otwarte strony, bo mnie teść w końcu przechrzci, bo codziennie kurier się dobija ;-) haha ;-) jutro przyjdą rzeczy z hubiworld :-)
Pokaz jutro co kupiłaś[emoji4]ja dzis kupilam w lumpku śliczny kocyk(wiem, wiem ze mam 10). Nie mogłam się oprzeć[emoji23]całe 4zł zapłaciłam.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie macie co mi zazdrościć bo to Maja pływa na szkółce a ja siedzę na ławce i czekam na nią :) ot cały mój basen :)
AnScarlett słyszałam że najlepiej nosić bawełniane majty zwłaszcza jak masz tendencje do infekcji
U was burze a u nas nadal bezchmurne niebo i zero jakiegokolwiek wiaterku

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doczytałam, szalone jestescie[emoji4]

Kapinka dobrze ze jednak wszystko dobrze sie skończyło[emoji4]

Gratuluję udanych wizyt[emoji4]

Objadlam się właśnie i mała szaleje. Po pracy bylam na szkoleniu o seksie[emoji4]swietne było. Jutro mam jakieś inne. W czwartek dzien dziecka więc trochę atrakcji z dzieciakami. W piątek w szkole impreza, szkoda ze mnie nie widzicie jak robię próby z dzieciakami i tańczę z pomponami[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doczytałam, szalone jestescie[emoji4]

Kapinka dobrze ze jednak wszystko dobrze sie skończyło[emoji4]

Gratuluję udanych wizyt[emoji4]

Objadlam się właśnie i mała szaleje. Po pracy bylam na szkoleniu o seksie[emoji4]swietne było. Jutro mam jakieś inne. W czwartek dzien dziecka więc trochę atrakcji z dzieciakami. W piątek w szkole impreza, szkoda ze mnie nie widzicie jak robię próby z dzieciakami i tańczę z pomponami[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Nagraj nam ! :D
 
Witajcie pourlopowo ! :) Doczytałam Was :p co do Męża i kłótni na szczęście rzadko Nam się to zdarza a Mąż pomocny jak mówię że nie mam siły czy gorzej się czuje przejmuje stery ;) Dziś nas rozpakował, nastawił pralkę, wywiesił pranie, rozpakował zakupy i umył nawet lodówkę a ja w tym czasie się regenerowałam po podróży :D
A co do infekcji ... Nie mam żadnych objawów ani wydzieliny a w cytologii wyszla infekcja i dziś jestem zmuszona zacząć używać globulki (pierwszy raz w życiu ) mam nadzieję że jest to do przeżycia ?! ;) I oczywiście nie pamiętam co tam jeszcze ... Oczywiście gratuluję udanych wizyt :) i super zakupy ;) ! My jutro jedziemy wybierać wózek mamy 3 na uwadze zobaczymy jak się będą na żywo prezentować :D
 
Dziewczyny masakra... Mała do tej pory raczej spokojna była, dziś na wizycie położna chyba ją obróciła i mam tak skopane żebra i pęcherz że ledwo leżę [emoji33]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
 
No i u mnie , bez burzy , ale pada [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t1d [emoji594]
 
reklama
A ja pozdrawiam z Burger Kinga [emoji12]
Wole maca, ale nie ma w okolicy.
U mnie jest 21 tyd i właśnie wróciłam do wagi z przed ciąży, wiec troche sobie pozwalam. Chociaż apetyt mam i czuje sie dobrze, wiec teraz powinnam raczej uważać.

U mnie też gorąco. I też miałam sajgon w pracy. Jutro musimy zwolnić 30 osób. Mam nadzieje, ze nie ja osobiście. Ale jako finanse jestem na tych wszystkich spotkaniach i liczę kto, co, jak i dlaczego, co oczywiście jest stresujące.
Za to maluch zadowolony i kopie jak szalony. Narazie na dole wiec jeszcze sie nie odwrócił. Kiedy sie dziecko powinno odwrócić?

Wiec teraz też mi sie marzy basen. W pierwszej ciąży chodziłam nawet ze sporym brzuchem - ale było fajnie. Też nie miałam żadnych infekcji. Potem z córcia tez chodziłam, chociaż musiałam ja w basenie nosić [emoji12]A teraz nie mam czasu, mieszkamy daleko od basenu.
Dopiero po urlopie a juz zmęczona jestem.

Anja90, powodzenia jutro na wizycie.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry