reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

Czarodziejka dobrze ze nienapisalas jednak o tym spaniu wiesz makuc czuwa a jeszcze zla wiec....:-D Wspolczuje nocki o tej porze to ja mam najlepszy sen oj bylabym zla ale coz poradzisz dzieci zegarkow niemaja a szkoda

no tak,tak wiem:-DNie chce się narażać makuciowej mocy;-):-p


MOje dziecko padło wreszcie.Myślałam,że wcześniej zaśnie ale gdzie tam łaził w piżamce wtulony w swoją podusię,ale w łóżeczku nie chciał wcześniej się położyć.NIe wiem co mam robić...czy coś jeszcze robić,czy się położyć razem z nim.W sumie to nie jestem zmęczona.aha,najważniejsze - wylazły te zębiska w końcu,jeden to już był rano,a drugi wyszedł później.Udało mi się go rozśmieszyć i zajrzeć kilka razy w buźkę i są te wredne trójki co nam dzis spać nie dały.To jeszcze cztery piątki przed nami i koniec:tak:
 
reklama
witam ale jakoś nie mam specjalnego humoru do pisania. Obiecałam że już w tym tygodniu nie będę pakować ale coś tam podziubałam wiec z tym do przodu. Transport zapewniony bo koleżanki mąż podjedzie busem z przyczepą i 5 pracownikami wiec 6 chłopa zrobi to migiem. Jeszcze kolege poprosze jak wróci z wakacji to weźmie cenniejsze rzeczy do swojego samochodu i mnie ;-).

Laura katar ma do pasa bo zaczął się w nocy i do tego kaszle. Mam nadzieje że nie zejdzie na oskrzela. Narazie podaje standardowe leki przecizapalne inhalacyjne. Nie pojechałam do rodziców tylko siedzimy w domu. Rano zawozę ją do mamy i zostajemy do piątku. Wiec spokojnie ja popracuje a babcia posiedzi z wnusią dwa dni. Mam nadzieje że do niedzieli jej przejdzie i nie będę musiała iść na zwolnienie bo chce mieć całą pencję. Tyle wydatków się czykuje przecież.
 
Dotarliśmy do domu, poczytałam od wczoraj co u Was ale brak weny na odpis... wybaczcie.
Może jutro będzie lepszy dzień?
Buziaki dla Was i dziękuję, że jesteście.
 
reklama
Kania bylo wrecz cudownie w sobote ide na masaz goracymi kamieniami co bede sobie zalowac;-) daleko macue do siostry?


Mala mi bedzie dobrze a lukaszek jeszcze cue zaskoczy a jak nie to bedzie co wspominac ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry