reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

Dawidowe dzięki za radę, pomyślę nad tym poważnie.
Ty znów na zwolnienie idziesz uuuu niech Laura szybko zdrowieje, bo u Was też non stop coś ale taki urok żłobków, zmiennej pogody.
Dobranocka siemka :-) Co u Was?
Faktycznie jutro Mała_mi się broni, zatem już dziś zaciskam kciuki b. mocno choć wiem, że 5 teczka murowana:-) Rysia potem Twoja kolej :-)
Wioli ehhh ale Twój Kuba śpi, właśnie myślałam sobie o tym spaniu i miałam pytać ile Wasze dzieciaczki śpią w ciągu dnia teraz?
Co to za gra Makuc diablooo, pierwszy raz o niej słyszę :zawstydzona/y:
Alicja no pod przedszkolem to Ty się lepiej nie rozbieraj !!!
 
reklama
pisałam wcześniej i mi net padł:cool: mały zasnął ok20 i mąż dzwonił z pracy i wiecie co oni w baraku na budowie śpią bo firma im za hotel nie zapłacił małż wkur ma maxa jest!!no i już zapowiedział że jak mu będą chccieli przedłużyc uwowę to nie podpisauje:baffled: bo no nie dośc że na koniec polski musi jechać to takie warunki im dają:wściekła/y: a tak ja zrobiłam na obiad młode ziemniaczki z koperkiem i kalafior smażony a mój synuś że on chce am zupkę więc jadł u teściowej rosółjutro mu zrobie jarzynowej :sorry2: aaa co to miałam pisać jeszcze hmm
co do interesowania się dziećmi przez matki,babcie,ojców itp na placu zabaw to naprwdę sporo opiekunków ma gdzieś co robi dziecko zajmują się tylko plotami oczywiście nie wszyscy ale tych drugich jest stanowczo za mało.moja bratowa np ona puszcza dziecko samo na plac zabaw a córka ma 3latka bo niby na przeciw domu jest ale sory to dla mnie głupota.ja nie chodzę za Kamilem krok w krok na placu ale zwacam uwagę co robi czy kogoś nie bije czy może ktoś jego,jak się bawi itd
to chyba wszystko :dry:
 
Baska a ja zaswoja chodze krok w krok a raczej biegam.
:-D

Kania moja spi 1-2 dziennie. Jak w domu to zarazpo śniadaniu a w żłobku idac spac po drugim daniu koło 12 a jakwstaaj dostaja zupe i deser.

A co do gry wpisz sobie DIABLO II
 
Ostatnia edycja:
Hmm, u nas to moja chodzi za mną krok z krok, a raczej prowadzimy się za rączkę, kiedy włazimy na plac zabaw. Potem się trochę rozkręca i ja za nią łażę. Na ogół nie chce placyku opuszczać i muszę ją przekupić jakąś przekąską albo obiecywać, żę idziemy karmić wiewiórki (bo tych u nas w parku pod dostatkiem) albo oglądać bajkę:)
 
Bry na wieczór,Lenka dopiero mi zasnęła więc myślę że jutro pośpimy.Jutro to pewnie wieczorkiem wpadne na bb bo S będzie to nie będę miała jak napisać.Popołudnie nam jakoś zleciało,trochę ciężko momentami było bo młoda chciała na dwór ale gdzie w ten skwar jak u mnie zero cienia żeby się schować i dopiero ok 18 wyszłyśmy.Później kąpiel z rykiem oczywiście ale dałyśmy z babcią radę.
Wszystkim choruszkom zdrówka życzę.
 
dawidowe też tak robiłam ale postanowiłam z tym skończysz bo tak napawdę ciągle za nim biegałam i myśle ze musze go troszkę usamodzielnić ozywiście bez przesady bo np jak wchodzi na jakąś chuśtawkę którą uważam za niebezpieczną to stoję z nim i go podtrzymuję wtedy on się drze mamo ała i odsuwa mnie:szok:
ragna Kamil też tak na wstępie na plac musi za rączkę a jak już jest więcej mam to on wraca i idzie nyny albo am do domu tak sobie wymyśla bo się wstydzi ale ja go zagaduję i prowadzam na ten plac i jakoś się rozkręca i tak do upadłego
 
Baska u mnie na placu sa wielkie drwniane przejscia na wysokości i tam moją ciagnie. Wiem jedno może zleciec a ja się tam nie wcisne aby ją ywjąc bo moja uparciuch. Raz wlazła do domku i przez godzine ja namawiałam aby wyszła. Az wkoncu na lezaco złapałam i siła wyciegnełam. Ulewa szła i trza było nawiewać.
 
Ja tez wszedzie za kuba biegam ale to dlatego że on chce wchodzic wszedzie tam gdzie mu mie wolno

A zapomnialam wam powiedziec ze kuba znalazl dzisiaj tel pod szkola taki wypasiony nowiutki ake stanelam na wysokosvi zadsnia i znalazlam wlascicielke nawet nie podziekowala:-(
 
reklama
Dziewczyny miło że myślicie o mnie, rzeczywiście to już jutro. Mam stresa okropnego! Zaraz idę spać, ale nie wiem czy usnę.
Jutro od 12 mają zacząć się obrony, nie wiem o której wejdę ja, ale proszę myślcie jutro o mnie ciepło od 12. Dam Wam później znać jak mi poszło.
Na dodatek załamuje mnie to że jak jutro będzie tak się lało z nieba, tzn żar słońca to chyba oszaleje....:baffled:
 
Do góry