reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

Kroma to faktycznie idź do okulisty skoro jest aż tak źle.
Super, że Ola się dostała do przedszkola, teraz tylko fajną pracę Ci pozostało znaleźć.
Miałam dziś coś porobić ale natchnienia brak, ale te rzeczy które Ty masz w planie to zrobiłam wczoraj.
Zakupy większe zrobiłam :-)
Wioli spokojnie, wszystko się da zrobić, ile takie formalności mogą trwać, w Polsce wybranie aktu urodzenia to kwestia dnia więc wrzuć na luz, a sprzątać to ja też muszę niestety.
Renata spokojnych, rodzinnych Świąt :-)
 
reklama
Hejo Kochane wybaczcie znwou wywaliło mi neta, a teraz jak już weszłam M. wrócił i zaraz zmykam.
Iduś nie martw się wszystko będzie dobrze. A jak malutka dziś? Jak jej ząbki? Mam nadzieje, że Twoje pokłady cierpliwości mają nieskończoną pojemność
Kroma kurcze trzymam kciuki za Twój wzrok i dawaj znać co tam u lekarza, jak już od niego wrócisz po świętach ehh. I super, że Oleńka ma przedszkole :-) super wieści. Mówisz, że niewiesz co z kuchnią i łazienką? Moja rada oglądaj oglądaj oglądaj, a jak nie masz pojęcia to kupcie w takim sklepie gdzie Ci zaprojektują. trzymam
Renatko :*. Bawcie się dobrze i zazdraszczam tego wyjazdu ehh też bym pojechała i czekam na fotki po wakacjach :-).
Kaniuś to Ty już wszystko masz przygotowane :-) no to superaśnie. Ja bym chciała żeby była sobota i żeby ciepło było, bo chcę zaobczyć jak moje małe będzie szło i jajeczka święciło ;-) heheh
Aliś jak tylko zapodam to wyślę linka na priva, ale nic specjalnego ;-)
coś jeszcze chciałam .........noż skleroza ehhh


edit: WIoli chyba załatwienie dokumentów wcale tak długo nie trwa i nawet chyba akt urodzenia od ręki wypisują :-) tylko, żeby teściówka się postarała to będzie szybciutko. trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
Kania wiesz najgorsze jest to ze tutaj nie jade do ambasady kiedy chce tylko kiedy jest termin pozniej na paszport maja czas 3 mies zeby mi wydac do tego na pesel w pl tez sie czeka
sariska do mnie nic nie napisala buuu:-(
renata wesolych swiat!

Uciekam szykowac moja bande na ipmreze;-)
 
dobry wieczór,

dobrze że ten dzień dobiega końca, jakiś taki nie za fajny dziś był.
Dziecko usnęło z 15 minut temu , nie spał dzisiaj w dzień i już pod koniec dnia dawał ostro popalić:baffled:.
Tata mnie trochę poddenerwował po południem, ze sprawami ślubnymi a mianowicie ciągle mi tylko przypomina że mamy umówić się już z siostrunią G. żeby dać jej zaproszenie itp. Oni nam dali 10 dni przed a oni mnie tak gonią o to, jak dla mnie może dostać pod koniec kwietnia, ale dla mojego ojca to musi już być.:crazy: Mama natomiast mówi że mam się dodatkowo podlizać teściowej i ją poprosić o nr tel do szwagierki mojej. A ja nie potrzebuję nikomu się podlizywać, coraz bardziej mam tego wszystkiego dość, za chwile odechce mi się tego całego ślubu. :no: Zmęczona tym jestem, a co będzie dalej??:angry:

Zostałam dzisiaj jeszcze zszokowana lekko bo teściowa pytała się kiedy wyjeżdżamy na Święta, bo chcą nam dać kasę na ten ślub tak jak mówili mojemu ojcu. Niech tu człowiek będzie mądry, ja za nimi nie nadążam.
Cieszę się że finansowo pomogą moim rodzicom w przygotowaniach ale z drugiej strony ja nie chcę potem słyszeć przez całe życie wypominania teściowej tej kasy co dała.Z kolei moi rodzice mówią że się tym nie przejmować, bo oni sami 2 lata temu powiedzieli że robimy wesele na pół a tak to niech oni sobie przynajmniej swoich gości opłacą a my swoich.

alicja a to nie wiedziałam że myślałaś kiedyś o logopedii:tak: No ta analityka to strasznie droga sprawa, a podyplomówka z logopedii trwa 4 semestry i za każdy jest 1600zł tak więc znośna suma. Ja teraz za swoje studia zaoczne płacę więcej. Chociaż szkoda że za darmo nie da się studiować podyplomowo;-)
Cieszę się że ta gorączka u Izy była tylko na chwilkę. Znalazłaś coś dla Isi na tych zakupach?
kroma to cieszyć się trzeba że to nie żylaki. Pozałatwiałaś dzisiaj sprawy związane z budową?
wioli oby ta cała papierologia szybko poszła!!!!;-)
kania kiedyś już chciałam zapytać, czy bywasz czasem w Kraku?:tak: Może moje szafki też wysprzątasz w kuchni??
 
Kaniuś to Ty już wszystko masz przygotowane :-) no to superaśnie. Ja bym chciała żeby była sobota i żeby ciepło było, bo chcę zaobczyć jak moje małe będzie szło i jajeczka święciło ;-) heheh
Niekoniecznie wszystko, bo niewiele mama chciała bym robiła więc w sobotę tylko sałatkę umieszam, upiekę mięso i jest git :-) Też chciałabym żeby było ciepło, i Oliwia mogła paradować z koszykiem radośnie ale nie łudzę się, ma padać :-(
Wioli jak imprezka???
Dawidowe a Ty gdzie się zawieruszyłaś?
Mała_mi w Krakowie jeszcze z jakiś rok po zakończeniu studiów jeździłam ale teraz już nie.
Ale mam rodzinkę w Krakowie :-) Więc może kiedyś się spotkamy ale nie przy myciu szafek choć chętnie bym Ci pomogła. Jak teściowie dają kasę to bierz i nie patrz się na ich gadanie, bo gadać i tak będą. Wiem że czasami zbyt bolesne słowa padają w Waszym domu, ale myśl o Was, o ślubie i jak chcą się dołożyć to ok.
 
Ostatnia edycja:
Kania imprezka jak imprezka dobrze ze niebylo duzo dzieci to niebylo tak glosno;-)
mala mi kania ma racje bierz kase i juz:-) chociaz tyle niech zrobia dla swojego dziecka!

Ja juz jestem padnieta aczeka mnie jeszcze smazenie plackow ziemniaczanych!:angry:
 
Kania robie dla mpjego k do gulaszu jak wroci z pracy:-) sek w tym ze mi sie niechce ake coz chlop glodny to zly;-) mowisz ze chata wolna?to jakie plany?
 
reklama
Wioli to zrób mu suchy prowiant (kanapki) jak będzie bardzo głodny to i tym się zadowoli.
Planów póki co żadnych, miałam się położyć ale spać mi się na razie nie chce a tak bezczynnie leżeć w łóżku nie potrafię :-D:-D:-D:-D
 
Do góry