reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam. Chciałam poczytać co tam u Was, ale rady nie dam, a przynajmniej nie teraz.
Kania co u mnie to napiszę jak będę miała siłę, bo dzisiaj jestem totalnie niewyspana. Zmiana czasu dała mi w kość i o północy jeszcze spać mi się nie chciało, potem Daniel się obudził, bo ucho go bolało. Laura też miała kilka pobudek o smoka. A o 6.00 trzeba było wstać.
Ciebie jeszcze kręgosłup boli? Myślałam, że lepiej będzie.
 
reklama
sarisa gratki z okazji usłyszenia tego pięknego słowa. Mnie od kilku dni Łukasz dopiero obdarowuje słowem podobnym do mama, tylko że on tego nie mówi do mnie a ciągle sobie powtarza pod nosem:eek:
e-lona no właśnie teraz mam możliwość tak więc skorzystam z niej. No i czekam na posta w którym napiszesz co u Was:-)
dorisku no widzisz, gdybyś się wybrała to może i byśmy na siebie w tej Wiśle wpadły;-)
Oby Twoje smutki przeminęły szybko!!
kania nocnikowanie idzie nam na razie marnie, Łukasz nawet chyba nie wie do czego to tak naprawdę służy. A odsmoczkowanie ok, czasem potrzyma sobie w ręce smoczka ale takiego gdzie odpadł cumelek i to mu chyba wystarcza. Współczuję nocki, u nas z czwartku na piątek była fatalna nocka, gdzie Łukasz nie spał prawie od 24 do 4 rano i do teraz nie wiem dlaczego;-) jedynie wiem że chciał się bawić.
makuc dla Ciebie tulaski!

Chciałam coś jeszcze popisać ,ale Łukasz nie pozwala... tak więc na tą chwilę ewakuuję się.
 
Baśka Oliwia padła o 19, a w żłobku to nie mam pojęcia ile spała.
E-lona współczuję nocki i łączę się w bólu, bo ja dziś totalnie niewyspana.
Mała_mi jeszcze chwilę i załapie, super że odsmoczkowanie poszło w miarę gładko. A co do nocek to u Nas zabawy nocą były w tamtym tygodniu, teraz jest budzenie się z płaczem.
Kroma dzielnego masz syna, i fajnie że szczepienie macie już za sobą.

Włosy odświeżyłam, podcięłam więc jest ciut lepiej ale zaraz zmykam do łóżka, tylko coś zjem bo od trzeciej nic nie jadłam.
 
witam się zmeczona jak nie wiem co. Roboty w pracy dużo że nie zrobiłam nawet połowy na cito a jeszcze stera zaległosci z tygodnia. Do tego dużo prywtnych rzeczy mam do pozałatwiania i mam wielka głowe wiec od myślenia mi się wszystkiego odechciało i siedze w fotelu i jem czipsy. Nawet mikrofali nie wyjełam z pudełka bo jak sobie pomysle że musze ulotnic stara to też mi się nie chce. Aż wstyd się przyznać że jestem leniwa bo inaczej nie umiem tego wytłumaczyć albo zaczyna mnie przerastać robienie wszystkiego samej.
No i nie udało się nam dziś zawieźć badań bo księzniczka o 5,40 powiedziała mi nie i przewróciła się na drugi bok. Zwlokła się tylko na haslo mleczko. W żłobku ok wiec tragedi nie ma.

A co do mówienia to w szoku jestem ile wasze mówią i nawet śpiewają bo moja od tygodnia nie mówi a raczej nie krzyczy albo nie woła "mama" z częstotliwością co 10 sekund aż zachrypła bo na dworze i autobusie jest tak samo.
 
dawidowe- jeszcze ci się rozśpiewa, moja w sumie jak była mała to gadała ale jakoś nie zrozumiale, nie śpiewała na bank ona jakoś zaczęła w wieku 2 lat a teraz śpiewa i sama coś tworzy, aż mnie uszy bolą momentami. Może jutro Laura się obudzi na czas. A co do lenistwa, to się nie dziw, jak zapierniczasz w robocie, potem z małą spędzasz czas i jeszcze masz siły na robienie męskiej roboty, bo w sumie nowy sprzęt to zawsze faceci sprawdzają. A ty powinnaś sobie odpocząć z czipsami.
Elona-to chyba jakaś pogoda, aura, jakieś fazy księżyca, albo ciśnienie, że wszystkie baby padnięte i nie wyspane są. U mnie podobnie i ziewam ciągle.
Kania- ja też byłam na odświeżeniu włosów, moja fryzjerka ma jakąś nowość do odświeżania koloru bez farbowania i w sobotę byłam plus sauna i faktycznie mam kolor ożywiony. A mi dzieciaki zasnęły ok 20 i w sumie zdziwiona byłam bo spały mi na rękach jak nigdy. To mamy teraz czas dla siebie.
Mała Mi- a ta chwilka to dość długo trwa u ciebie.
 
:-) witam
ech cięzki tydzien,a raczej jego drugi dzień dopiero,katar mamy i latam za młodą z rurą a ta ma radochę i mi ucieka.
Mam pytanie odnośnie odkurzacza,ma któraś z was bezworkowy?mój się skończył i muszę jakiś kupić tylko nie wiem który lepszy workowy czy bez.
 
hej, witam saie wieczornie

Kania
- jak ja ci wspolczuje tych nocek! Super ze Oliwcia do zlobka maszeruje i piosenki spiewa? dla mnie to kosmos jeszcze:)
sarisa-gratki! wszystkie tu czekamy na takie slowa:))
mala mi- a jak odsmoczkowujecie? ja slyszalam o metodzie obcinania smoka po trochu. Z odsmoczkowywaniem czekam az trojki wyjda, potem bede walczyc:)
doris- Dorianowi zab pewnie krzywo nie rosnie, tylko pewnie najpierw pokazal sie guzek podniebienny i dlatego to tak wyglada, to pierwszy zabek wieloguzkowy, wiekszy, poczekaj az caly wyjdzie i dopiero pozniej ocenisz:)

o mnie niewiele, padnieta jestem choc niewiele robie:)
wczoraj bylismy w aquaparku, frajda wielka. Mysle o zajeciach na basenie od kwietnia.
 
Heja wizyta na szczepieniach ok tylko raz zakwękała jak dostała pierwszą dawkę a później już poszło trochę po tym ją nóżka bolała ale pod wieczór biegała jak szalona i zaczęła wykazywać wielką chęć zabawy xboxem...no szybko zaczyna zabawy z elektroniką
 
reklama
witam wiecozrnie:))))))))))) jutro wolne :))))))))))))) z rana idziemy na kawe do mojej mamy coby mi dala swiety spokoj:))

nocka przespana do 8.30:))) w pracy tak szybko teraz czas leci ze masakra.... i jakos mniej zmeczona jestem:)))
przed poludniem wzielam sie za ubranka Leane i powyciagalam te wiosenno letnie, dzis smigala w skarpetkach i spodniach i koszulce cienkiej, bez body bez rajtuz:)))))))) znowu mi sie robi kupka ubran do odstwaki:szok: dzisiaj przymierzylam jej bluzeczke na 104 cm i kurde prawie dobra!!! rekawy lekko za dlugie ! szok!!!!!!!! dzisiaj w sklepie byla babka z coreczka- myslalam ze mala ma z roczek bo taka drobniutka malutka a ona ...starsza od mojej o 1.5 mca!!!!!!!! szok!!!! jak pokazalam tej babce zdjecie Leane na telefonie to w szoku byla. tamto dziecko to taki dzidzius jeszcze! a tak wogole to gadala tez duzo tamta malutka jak i Leane i mimo ze ma poltora miesiac wiecej to jeszcze nie chodzi!!! podobno dopiero ZACZYNA wstawac.... byli u lekarza i ortopedy- to samo co u nas- sama mloda musi nabrac odwagi bo tamta podobno tez ostrozna. dzisiaj Leane spacerowala sobie sama przy lozeczku podtrzymujac szczebelki, widac po niej ze ma sile a boi sie puscic calkiem. udalo jej sie kilkakrotnie zrobic kilka ( 3-4 ) kroczkow, za jedna raczke chodzi coraz smielej ale szuka tej drugiej reki i wtedy idzie jak pocisk. smialosci pannie brakuje. poza tym duzo ladnych slwoek mowi juz po francusku nowych, nazwy zwierzatek, nie tylko odglosy i inne tam proste zdania ze cos tam jest albo ze czegos tam nie ma, albo sie pyta gdzie jest np dudus, albo pisaki... itp. po moim powrocie z pracy jak weszlam do klatki ( mieszkamy na pietrze 2 bis- czyli miedzy 3 a drugim po srodku) to na dole slyszalam jak glizda sie hihocze!!! musialam sie z nia powyglupiac, udawac ze ja zjem, laskotac przytulac itp i po wielkiej walce wyladowala w lozeczku.


DORIS nie pod koldra.... wejdz na zamkniety to sie dowiesz szczegulow:)))

KANIA oj dziala.... jak na zamknietym bywasz to poczytaj:)a co do siostry to super ze wszystko wp orzadeczku:))))))

KROMA akcja z odkurzaczem mnei rozsmieszyla do lez:))))))))))))


co do pogody to u nas lato i tak ma na razie zostac:) teraz wieczorem jest 16 stopni i w krotkim rekawie wracalam do domu:)))

BASKA to Leane siedzi dzisiaj na podlodze w poludnie i se spiewa " pipa pipa pipa":)))))))

MALA MI napisz jak w weekend wasi rodzice gadali w waszej obecnosci, jak sie zachowywala ta ropucha stara? mowilam ci ze 13 sierpnia przyjezdzamy do PL ?? tak na 99% !!

a moj maz dostal nowa (od poneidzialku) prace i .... dali mu urlop w tym terminie co mi bo tak im pasowalo:)))))))))))))))))))))))


AGUSINKA u nas telefony i piloty i kalkulator-wszystko co guziczki ma ja interesuje:))
 
Do góry