reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Sarisa oby szybko się przebiły Zuzi te 4 i nocki były spokojniejsze.
Alicja cieszę się, że lepiej z nerką ale do lekarza to i tak powinnaś się wybrać.
Dziulka przez te Twoje określenia splułam sobie tylko monitor więc zapraszam do umycia, i masz rację weź sobie odpuść sprzątanie, na to przyjdzie czas i ochota.
Natolin Ty też nie sprzątaj, w końcu ferie są, zrób jak E-lona pizzę zamów na obiad i luzik do wieczora.
Mała_mi wybyłaś na ten spacer, czy mam ponowić kopniaczka???

Ogarnięte mieszkanie, obiad zaraz zjem "jakiś" i czekam na moje Pociechy, Temperatura na zewnątrz - 10, na ale w słoneczku cieplej się wydaje.
 
reklama
Zaliczylysmy spacerek jednak to co trmometr wskazuje to jest klamstwo ;). strasznie zimno jest. Teraz Zuuu oglad SUPER STRIKAS, a ja oczywiscie z tela pisze, bo nie da sie wlaczyc kompa przy moich malych chinskich lapkach. A chcialam jeszcze dodac, ze Dodo Diris jest przeswietny. Pieknie obsluguje pralke i pomaga w zamiataniu i sprzataniu...moja Zuzka wogole do pralki sie nie pcha ;-), a Dodek swietnie sobie radzi tak wiec moze sie juz ugadali, ze Dodo bedzie sprzatal?a Zuu bedzie pachniec ;-)
Kania a ten jakis obiad to kupny? Czy cos w domku gotujesz?
 
Ostatnia edycja:
ja tylko melduje że żyje i z tego co wyłapałam to że Kania miała dzisiaj ciężką noc-a więc przytulam i wirtualnie jestem z Tobą (bo u nas też była dłuuuższa nocna pobudka:crazy:),że Dziulka źle się czuje na diecie-a więc kochana dla Ciebie dużo wytrwałości w tym ciężkim okresie:tak:że Natolinkowy tel.zaliczył moczenie-oby szybko udało Ci się go naprawić albo wymienić na nowszy model;-)iż z Alicjową nerką jest dzisiaj ciut lepiej (to zapewne zasługa czekolady;-)),że Mała_mi popsztykała się z mężem (mam jednak nadzieje że już zapanowała u Was zgoda:tak:)i że Doriskowo-Sariskowe spotkanie było kolejnym bardzoooo udanym z czego bardzo się cieszę i zazdraszczam że bawicie się tak fajnie:-D

i to chyba tyle jak narazie bo coś nie idzie mi pisanie bo w mojej głowie tysiąc innych myśli które mi ją zaprzątają...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja jak zwykle nie w temacie jestem ostatnio, ale widzę jakieś było spotkanko znowu Doris i Sarisy. Ja też zazdroszczę.
Dziulka- nacipkowo mnie powaliło :-)
Alicja- a to ty masz coś z nerkami, że wiesz że to nerki i jak masz jakieś wątpliwości to zasuwaj do lekarza.
Natolin i Dziulka wzięły się za porządki, ja też bym musiała, chociaż w szafach.
Kania- ja byłam jak u nas było -8 i powiem, że mi nawet fajnie było, tylko młoda nie chciała za bardzo iść bo ją szczypały policzki i po pół godz. wróciłam. A film fajny, warto, poruszający, dobrze zagrany i troszkę inny niź książka, ale to jest splot ponoć 3 powieści napisanych przez tych Żydów. Ja czytam Dziewczynkę w zielonym i powiem, że jej oczyma to wyglądało inaczej.

Moje roznoszą chałupę. Jeszcze chwila i pójdą do pokoju:wściekła/y:
 
Czesc dziewczynki nie nardobie was napewno po pierwsze zaduzo tego po drugie jestem padnieta po trzecie mam jeszcze kupę roboty w domu i po czwarte mózg mi juz dzisiaj nie pracuje
 
położę Alicję spac i nadrobię wszystko co napisałyście od rana :-):happy: wiem tylko, że cośtam o a6w pisałyście w dalszym ciągu :-p gdzieś kiedyś czytałam, że każdorazowo powinno sie wytrzymać 3sek. w danej pozycji i między seriami powinno byc ok.30sek. odpoczynku, więc dzień 40 na bank dłużej niż 40min. zajmować powinien :tak: i tyle bo już mąż z łazienki cos krzyczy :rofl2:

edit

wiecie co właśnie podczas rozmowy poczułam się taaaaka malutka

imagesCA8YN3FT.jpg

rozmawiałam z człowiekiem na prawdę wykształconym w pewnej dzidzinie i stwierdziłam, że "wiem, że nic nie wiem". Poza tym poczułam coś czego nie miałam od dawien dawna - ogromny szacunek do danej osoby, patrząc pod kontem posiadanej przez nią wiedzy.
Dziwne uczucie.
 
Ostatnia edycja:
Makuc- a tak sie spytam, kto kogo sprawdzal?? ten wyksztalcony ciebie czy ty jego??

Kroma- ech skad ja to znam roznoszenie chalupy...posprzatalam w pokoju dzieci wpadlym tam radosnie ze czytso maja, a za pol godziny nie bylo gdzie nogi postawic...czasami sie zastanawiam po co w ogole sprzatac?

Dziulka- i co wyszlo z twego spania???a ta diete z pizza chipsami to ja poprosze, tylko tosty tam wrzucic trzeba koniecznie :)


Jutro ciezki dzien, bo musze porzadnie mieszkanie ogarnac, bo wlascicel ma przybyc, a potem znowu na nocne zakupy, ech uwielbiam takie m-dzy 21 a polnoca, nie wiem co kupuje, no ale jak trzeba to trzeba:)nie ma ze boli, ciekawam tylko czy moj brum brum odpali
 
reklama
Kania szczerze współczuję takiej nocki ;-)
u mnie też w łazience jest zimno :baffled:
Ale ferie u mnie już się skończyły, więc i sprzątanie było ;-)
E-lona zdrowia dla Daniela.
Mała mi ja piję rozpuszczalną. Sypię jedną łyżeczkę na duuży kubek, 2/3 zalewam wodą, a 1/3 to mleko ;-)
Innej bym nie wypiła.
Ladygab i kiedy będzie wiadomo czy się przenosicie do Wawy czy nie?
Emiliab trzymam kciuki za znalezienie pracy :-*
Doris ja niestety w każdych ilościach, ale ciastka to najmniej, ja najbardziej lubię chyba czekoladę.
Bardzo współczuję Twojemu synkowi złamanego palca :-(
Ale jaki dzielny!
Powiem Ci, że aż mnie ciarki przeszły jakie historie miały te dzieci, które spotkałaś w szpitalu :-(
Sarisa to nie nokia, ale dzięki za rady.
Dziulka odpoczęłaś trochę? Jak się czujesz teraz??
Nie no padłam po przeczytaniu określenia brzucha :-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2: Nie wytrzymam :rofl::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
A no i bardzo mi się podoba Twój pomysł diety, z chęcią bym na taką przeszła.
Alicja fajnie, że chociaż nieoficjalne ferie masz :-)
Rysia coś się stało?
Mamaagusi co tak krótko? ;-)

Ciekawe gdzie Asik i Ragna.

Czytałam o tych ćwiczeniach i podziwiam Was... :-) To nie dla mnie ;-)
 
Do góry