reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Dzień doberek pije kawke by mieć sile na resztę w sumie dużo niemam juz roboty praktycznie tylko uprzatnac i popakowac prezenty ale to juz mój k bo niemam do tego zdolności po prezent muszę jeszcze skoczyć ale i tak muszę jechać po chlebek
Elona masaż bardzo się przydał ale ile by nie trwał zawsze za krótko ;-)
 
ja jestem u rodziców i mimo, iż Alicja zapewniła nam sajgon w nocy to cieszę się, że do nich pojechalam gdyż mogę spokojnie odpocząć o nic się nie martwiąc ;-) szkoda tylko, że jutro rano spowrotem do Lbn wracamy i zacznie się ten mniej przyjemny etap Świąt tj. wizytacja u teściów.

Korzystając z okazji, że udało mi się na moment na forum wejść chciałam Wam wszystkim najserdeczniejsze życienia z okazji Świąt złożyć

stare_kartki_swiateczne-05.jpg

i chyba sobie idę. Bo ochoty idzielać się dalej nie mam ale wiedzcie, że o Was pamiętam. Natomiast za KANIĘ i jej siostrę bardzo mocno kciuki trzymam i mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży.
 
my juz też nie spimy. Wstępnie wyjełam rzeczy do spakowania. Myślałam że Laura pośpi choć 30 minut a ja spokojnie się popakuje, wyszykuje i jak wstanie to tylko ją ubiore i jedziemy. W efekcie Laura albo jęczyw łóżeczku ale przytulona do szczeniaczka uczniaczka tańczy i śpiewa każdą piosenke.

By Wam wszystko pasowało
by kłopotów było mało
byście zawsze byli zdrowi
by problemy były z głowy
by się wiodło znakomicie
by wesołe było życie
Na te Święta Bożego Narodzenia
życzymy z Laurka wszelkiej pomyślności
 
Witam się świątecznie :):-)

Nam jeszcze zostało troszke sprzątania, kurze, odkurzanie i takie tam, naszczęście nie mamy żadnego ciśnienia więc na spokojnie, jak zrobimy to dobrze a jak nie to też nic się nie stanie :cool2:

A z samochodem cos się stało i póki co działa hehe :confused: tylko nie wiadomo jak długo ;-):dry:

natolin
, nie, nie mieliśmy wolnego, wziełam urlop żeby zostać z Patrykiem w domu. Super, że wszystko wam się udało wczoraj przygotować. I ja też sobie nie wyobrażam jakbym miała tyle rzeczy ugotować na wigilie, też pewnie bym kupiła :tak:

kania, przykro mi z powodu siostry, a przez to waszego nie najlepszego nastroju, oby jednak święta przyniosły wam dużo radości i spokoju!

ragna
, zdrówka dla Hani!

e-lona,
dzięki za pamięć :* Dzisiaj jest lekka poprawa, no ale do pełnego zdrowia jeszcze troszke brakuje :sorry2: Przykro mi że mąż od rana ciśnienie podniósł, ale oni to potrafią najlepiej, wiem coś o tym :confused2:

Równiez mam nadzieje, że w okresie świątecznym na forum wszystko się wyciszy a po świętach wszystko (i wszyscy) bedzie jak dawniej :zawstydzona/y:


A teraz chciałabym wszystkim, w imieniu swoim, mojego męża i Ptyśka, życzyć zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, w rodzinnym gronie, z suto zastawionym stołem i mnóstwem prezentów pod choinką !!! :-)
 
Kochane ja jeszcze na chwile wpadam ...............bo zapomniałam Wam przekazać wieści od Efy ....pisała eska, że nie zniknęła z BB jak ruska księżnicza tylko po porstu ma gyrpę ehhh i życzy Wam Wesołych i pogodnych Świąt

To teraz idę się położyć na chwile i jak Zuzolek wstanie :-) to się zbieramy na Wigilię........jeszcze raz zdrówka dla schorowanych, radości dla zdołowanych :-), szczęścia dla pechowców i odwórcenia się sytuacji i zniknięcia problemów.....dużo miłości itp itd.......pewnie we wtorek dopiero zajrzę.....WESOŁYCH ŚWIĄT
 
My jeszcze niespakowani, prezenty tez nie:) Maura poszla spac, wiec zabieram sie do roboty.Pewnie zagladne tu w Swieta, moze nawet jeszcze dzis, bo bede u rodzicow i w koncu bede miec wiecej czasu:))Mimo to zyczenia skladam juz teraz, bo pozniej pewnie nikt tu nie zgladnie..Wesolych, rodzinnych, przepelnionych miloscia i radoscia Swiat, wymarzonych prezentow i obfitosci na stole !!
 

Załączniki

  • weolych swiat.png
    weolych swiat.png
    23,8 KB · Wyświetleń: 16
no to żeby nie było, że nie jestem myślami z Wami ;) :
Najserdeczniejsze życzenia ZDROWYCH, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!!!
Niech te święta Bożego Narodzenia
przyniosą nam wiele radości,
Niech uśmiech zagości w domach,
Niech ogarnie nas ciepło wigilijnej świecy,
a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach,
Niech samotność odejdzie w niepamięć,
Niech zima otula nas białym puchem,
jak ciepły koc przy kominku,
Niech bieluteńkie gwiazdeczki
skrzypią wesoło pod naszymi butami
na wieczornym spacerze.
Niech dobry Bóg namaluje
szczęście na naszych twarzach,
Niech miłość dotyka nas delikatnie,
lecz bez ustanku,
Niech marzenia płyną wysoko w górę
i spełniają się...


Szczególne uściski dla zdołowanych i chorowitek!!!
:***
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry