reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ida no jakoś musimy dac rade:))moze z piecami wychodzi taniej na ogrzewaniu,ale trzeba kupic odrazu opał no i latanina do piwnicy i codzienne palenie,a czasami dwa razy:((
 
reklama
Moja też waży ciut więcej niż 8kg więc raczej jest malutka a wcina tak, że się uszy trzęsą.

E-lona - Raczej babcia :) przed 60-tką. Ale babeczka ma krzepę w ręce i z wózkiem sobie radzi na luzie.
 
Moni no to u mnie też raczej babcia będzie w podobnym wieku. A mogę wiedzieć ile jej płacisz. Może na PW jak nie chcesz tutaj pisać. Bo nie bardzo wiem jaką cenę podawać, a będę jej za godz płacić.
 
u nas waga kolo 9 chyba dawno sie nie ważyliśmy,ale ostatnio poprawił sie więc sadzę,że koło 9 kilo na penwno.
Denerwuje mnie to,ze kurcze nie mogliśmy jechać na wakacje do Chorwacji bo wiecznie coś jak nie wesele to teraz węgiel i tak w kółko co miesiąc coś:(((
 
laski wy tu o ogrzewaniu ale węgiel i tak tańszy jest niż gazowe, bo za gaz jak trzeba ogrzać takie mieszkanie 80mkw to za mc z 500 zł wychodzi. Więc nic nie jest tanio, chyba, że będziemy mieszkać w Honolulu :)

Ida- moja Ola ważyła 9 kg na roczek, więc powiem ci, że twoja mała ani za mało ani za dużo, w sumie jak stanie na nogi to zacznie się ciągnąć i już nie będzie tak przybierać, może moja Ola w rok z 2 kg przytyła, teraz ma nie całe 13 kg, a Arek ma ok 10 kg, tylko długi jest.
Kasis- mój M jak coś odłoży na górkę, to zaraz go podatki zjadają, więc nawet jak nie mamy dodatkowych wydatków, to Państwo dowali. W totka małe szanse żeby wygrać, więc pierwszy milion trzeba ukraść.
 
rysia gratuluję zębolka!!!! super, że chrzciny się udały i Miłoszek się spisał...mi też marzyły się chrzciny bez mszy, niestety w naszej parafii nie ma takiej opcji://

makuc
muszę od Ciebie przykład wziąć i też się za chatke wziąć, czeka mnie mycie okien:// ja ja tego nie cierpię://

Kania
ja tego nie rozumiem, jak można pracować skoro ciągle jakieś awarie są?
z czego one wynikają?

efa, dobranocka
współczuję problemów z zębami....po ciąży często zęby się psują....póki co tfuuuu tfuuu nie mam z tym problemów. Oj pamiętam jak w ciąży chodziłam to też wszystko mnie wzruszało:)

kroma
u nas w ZG też upały są a pod koniec tygodnia to już ponad 30 stopni, kto by pomyślał, że ostatni tydzień sierpnia będzie najpieknięjszy

e-lona
serniczek mniam:)) od września wracasz do pracy?a te łóżeczka turystyczne strasznie trzeszczą i gdyby nie to, że Wera u teściowej w nim śpi to pewno też by były problemy z zaśnięciem na wyjeździe:/
Ida ładna waga:) ja myślałam, że może ponad 10 kilo;))

NIestety rowerku nie ma bo oczywiście wszystkie wykupione i dopiero za dwa dni będzie nowy towar...pozostały tylko różowe a ja nie cierpię różu a zresztą chcę uniwersalny kupić z myślą o drugim dzieciątku:)
 
reklama
Hej!

Nie było mnie parę dni ale jakoś nie miałam czasu zajrzeć ani poczytać. Dzisiaj pobudka była o 9ej :-):-) Ale żem się wyspała za wszystkie czasy :tak::-) Tylko że ja nie lubię jak Patryk tak późno wstaje. Bo później nawet nie mam kiedy go połóżyć 2 razy w ciągu dnia a jeden raz ma za mało... Dziś ledwo go dotrzymałam ze spaniem do 12.30. Pospał godzinkę no i o 17ej już był mega śpiący :baffled: A zaś jak go położę tak późno to mi będzie do późna buszował. No i w sumie tak wywnioskowałam że lepiej jak już wstaje wcześniej. Przynajmniej wcześnie chodzi spać i ja mam wieczorkiem wolne :-):tak:

Od dwóch dni Patryk ma manię otwierania szuflad i szafek :baffled: Wyrzuca wszystkie ubrania i ucieka :baffled: Śmiać mi się z niego chce jak ucieka później i myśli pewnie że ja nie będę wiedziała kto narozwalał :-D:-D


natolin szkoda że nocka nienajlepsza ale dobrze chociaż że spał sam :tak:
elwirka fajnie że nocka bez pobudek, jak tez tak chcę!!! :-p
roxannka współczuję nocki i gratuluję ząbka!
kania gratki dla Oliwki, jeszcze chwila i będzie śmigać.
rysia gratuluję ząbka! I fajnie że chrzciny się udały.
 
Do góry