reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Sarisa sama się zastanawiam gdzie reszta Mamusiek :-)
Ty pójdziesz to zostanę sama jak palec...ale rozumiem pakowanie też ważne :-)
Baśka super, że Kamil tak pięknie śpi, pewnie świeże powietrze tak na Niego wpłynęło :-)
 
reklama
Jestem, jestem. Nie mam za bardzo czasu pisać ale czytam na bieżąco. Dziś pół dnia wolnego mam to nagotowałam obiadów, potuliłam się z małą i wpadłam do Was poczytać :)
 
jak tak Was czytam to części z Was naprawdę zazdroszczę, ja czuję, że będę mieć niezłego łobuza, bo moje dziecko absolutnie się mnie nie słucha
SARISKA dzięki, że pytasz. Humor kiepski, ale dzielnie walczę i kupiłam czteropak redsa na wieczór, bo jakoś mnie naszła ochota
a bo właśnie co do alkoholu to u nas prędzej mnie mąż musi pilnować niż ja jego
DOBRANOCKA a czemu Ty chcesz jeszcze wózek kupić?
BASKA widać, że Twój synek musi pod namiotem spać
 
Hej!
Muszę Wam coś pokazać (może już widziałyście ten wynalazek). O takie cóś. Mój mąż stwierdził, że to lejek w ci**.
Uśmiałam się. Ciekawe kto wpadł na taki pomysł.
A tak poza tym to wróciłam ze spaceru. Laura wypiła mleko i padła. Teraz spadam, bo trochę roboty czeka.
 
ja też jestem...melduje się z mojej prywatnej @ umieralni:-(podgrzewam brzuch poduszką elektryczną i sączę piwo (coby mi % ztłumiły ból). Dziadek wziął Miłosza na spacer więc mogę tak jeszcze chwile powegetować...
 
A ja dziś się znów wyspałam :-) Do 9ej :-) mały się obudził o 7ej, dostał mleczko i zasnął z powrotem a ja razem z nim :tak: Tyle że chyba za dużo dobrego bo już mi małż wygarnął że śpię niewiadomo do której :angry: Szkoda że on do dziecia nigdy nie wstaje w nocy więc śpi calutką noc bez pobudek i cymbał zrozumieć nie może że jest różnica - spać całą noc a co chwilę się budzić... :wściekła/y: No i oczywiście się pochajowaliśmy...


Mona, Lutymalgos gratki suwaczkowe!


mała_mi udanego wyjazdu!
kania, rysia gratuluję kolejnych ząbków!
dziulka fajny wózek. My też musimy sie w taki zaopatrzyć bo jeszcze jeździmy w tej starej a ona waży z 20kg :baffled:
e-lona ciekawy wynalazek :-D
 
W pracy dobrze, podoba mi się, chodzę tam z uśmiechem na twarzy ale fakt nie mam czasu na nic. A każdą resztkę poświęcam Leni. Mój M. dostał lepszą pracę więc od września będzie z Leną opiekunka. Już się spotkałyśmy, pani przed 60tką, na fleku, sympatyczna. Zobaczymy jak pójdzie współpraca. Lena ją zaakceptowała, szła na ręce i chichotały.
 
reklama
E-lona ciekawy pomysł...to cóś :-)
Rysia ale Ci zajefajnie, leżanka, browarek, ciszaaaaaaaaaaaaaaaa i podusia :-)
Monimoni to super, że praca daje Ci satysfakcję (moja niestety nie), fajnie że mąż dostał lepszą pracę, że niania się córci nadała :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry