reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
kochana 40 zł i wiesz dają do środa serduszko i niby jakieś dzięk, ale te dzwięki to jakaś lipa głośne i bezsensu. A i można tego Misia też ubrać, ale my nic nie kupowaliśmy
 
Sarisa, ja kiedyś na sylwestra miała obcas-szpilkę w śródstopie wbity - oj wiem co przeszłaś, współczuję... :*

Natolin, nie wywoływałam Cię wczoraj, bo nie czytałam wcześniej, czy przypadkiem nie uprzedzałaś że Cię nie będzie. A poza tym Ty zawsze wracasz, dlatego tęskniłam po cichu :*

Za to Efy dalej nie ma... :-(

Dawidowe, tak - będzie chłopak. Wyprawki dla chłopca nie mam, będzie nosił unisex śpiochy po Jusi i tyle.. A jak będzie starszy to się pomyśli.

Zajrzałam na zamknięty - FOTY SUPER! Chyba rzeczywiście coś wrzucę ;-) Ale na chwilę, potem skasuję, więc kto pierwszy ten zobaczy mój brzuchol, co już jest wielkości cyców :-)
 
rysia pustki nie pustki ale ja miałam szanse cos nadgonic

dziulka a mnie gubia czipsy, zelki i cola ;-(

Roxi a ja nie lubie piri piri. A tak na arginesie moze spotkamy sie w srode np?

Natlin ja tez nie mam nikogo na spacery. Jakos sama nie lubie spacerowac a teraz jeszcze niunia nie chce w wózku tylko woli koło niego isc. Czasem mysle ze ja nogi nie bola bo idzie spory kawałek. Na siłe ja wciagam do wózka aby nozki odpoczeły.
A słoiczki tez chetnie je i z mojego taleza. Tak wiec kupuje raczej słiczkowe zupki i moja mama jej daje koło 13 a potem przychodze koło 16 i jest obiad wtedy niunia je z mojego taleza drugie danie. Juz niedługo beda obiadki w złobku i zostana i tylko weekendy. Odpadły owocki w słoiczkach bo je noralne a jak dziadkowie kupia to zostawiam na zinowe zapasy.

Elwirka pysio do góry

Moja dostała misia z fabryki misiów jeszcze przed narodzeniem. mamusia spełniała swoje marzenie hihihih

A moja dzis mi zrobiła swieto. wstała 6,20 zjadła mleczko i poszła do łózeczka i grzecznie sie bawiła. O 7 jak przysnełam widziałam ze spała a o któej wstała nie wiem bo grzecznie i cichutko sie bawiła jak o 10 otworzyła oko ;-) Teraz sobie machamy do siebie. Teraz pora sprzatnac po sniadanku i cos ogranac.
 
Hej!

A mój szkrab pospał dziś prawie do 9ej :-) Wogóle to zauważyłam, że jak się przebudzi przed 6 i dostanie mleko to jeszcze zaśnie a jak się obudzi po 6 i zje mleczko to już nie zaśnie... :confused: Dziwne to... :szok::baffled::confused: A po tym upadku z łóżka zauważyłam że już się boi podchodzić do tej krawędzi łóżka z której spadł :-) Ale i tak rozkładam w tym miejscu kołdrę na ziemi żeby w razie upadku się nie potukł :tak:

Wczoraj przyjechał mój brat z dziećmi i zrobiliśmy sobie grila. Wogóle to jak patrzyłam na tego starszego "dziecia" mojego brata (nie takiego znowu dziecia bo 15 lat już ma) to masakra - jak ten czas leci :tak: Jeszcze pamiętam jak był malutki i go woziłam w wózku a teraz już prawie mnie przerósł i takie przystojne chłopisko z niego :tak: A zaś ten mniejszy (3 latek) to straszny łozuziak. Patryk jest w stosunku do niego taki wielki że za chwilę go przerośnie :szok::tak: Ale tak się Patrykowi podobało jak wariował i biegał... Tak strasznie za nim patrzył. Jeszcze chwila i będą razem szaleć :-D

A tak wogóle to dostałam wczoraj @ i się czuję jakby mnie ktoś połknął i wypluł :eek:

elwirka współczuję nocki i przebojów w małżem!
sarisa fajnie że zabawa była udana pomimo tej przygody.
 
Ida fajnie, że się wybrawiłaś na weselu

Teraz małż mnie cos zaczyna molestowac , wiec chyba znów nici z BB :-(- buuuu .
W najgorszym razie od wtorku jestem już z Wami :-D

Milego wieczorku.

p.s. link do zdjęć powinien już dzialać :-)
to będzie cię molestował aż do wtorku???? czy coś mnie ominęło?:-D

happybeti zdrówka dla Amelki żeby się nie rozchorowała

coś nie mogę się zebrać żeby cokolwiek napisać. noc dziś bardzo dobrze bo Agusia nie wstawała na jedzenie. wstała dziś po 8 ale za to jest znów marudna choć w sumie teraz jakiś czas był spokój z marudzeniem. jakaś taka płaczliwa i w ogóle...
 
HAPPY oby po tej mokrej przygodzie Amelce jednak nic [w sensie przeziębienia] nie było.
SARISKA uuuu nieciekawie z tą stopą. Ale mimo wszystko ciesze się, że udało Wam się wyszalec. I widzisz a nie mowilam, że będzie wszystko jak najlepiej? Zuzia dzielna dziewczynka, więc rozląkę z rodzicami na medal przeżyła :happy2:
DAWIDOWE, SARISKA nawet nie wiecie jak Waszym Szkrabom tych misiow z fabryki misiow pozazdrościłam :-p może i ja Alicjuszowi jakiegos takiego sprawię :confused:;-)
MILA super, że i Ty sie wyspałaś:))) oby więcej takich nocek było :tak:

i chyba tyle. Aliczka dzisiaj ma dzień ślamazarności i o wszystko się potyka, wszystko zaczepia, przewraca. Trzeba za nia krok w krok chodzić, żeby sobie krzywdy przypadkiem nie zrobiła. Poza tym nie ma to jak sprzątac w święto ;-):-D jeszcze tylko łazienka + kuchnia i finito :shocked2:
 
Ostatnia edycja:
maKUC gdybym ja wiedziała o tej fabryce wcześniej to na bank Zuzka by go dostała w dniu urodzin ;-) a tak GAPA( tak nazwaliśmy łowce) dopiero wczoraj została zakupiona
 

Załączniki

  • SAM_0388.jpg
    SAM_0388.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 47
Ostatnia edycja:
reklama
słodziaszna jest :)))))))))) ja zapewne Aliczce taki prezent na roczek strzelę:))) jeszcze z ubrankiem;-) teraz pewnie tego nie doceni ale jak bedzie starsza to łowiecka [bądź misio] będzie jej o pierwszych urodzinach przypominac. Tak sobie pomyślalam, że szkoda, że śpiewac nie potrafię. Pozytywka z maminnym głosem to by dopiero cos bylo :-D
 
Do góry