reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Heloł.

Ida dziś u mnie też M miał dyżur w nocy i w końcu się chyba wyspałam, mały oczywiście prawie całą noc przespał, podobno do 1 parę razy się budził ale o dziwo ja nic nie słyszałam, rano o 6 wstał więc jest nieźle.
No my niestety smoczkowi ale na początku dostal dlatego że ja poszłam do szpitala i byl u moich rodziców bez cycka beze mnie wiec smoczek poszedl w ruch i tak jakos zostalo, mam nadzieje ze tak jak ze starszym synem z tym tez poradzimy jakos

Natolinko nie można tak długo smutaskować bo jeszcze wejdzie ci to w nawyk i co wtedy :szok: uśmiechnij się prosze :-*

Doris udanej podróży, jak ja bym chciała gdzieś pojechać i odpoczać a tu doooopppaaa.
narazie budowa to nasze wyjazdy :(

Margarita rowerek jest super bombastyczny, ale cena hmm tez nie najnizsza, niestety zawsze jest tak ze jak juz naprawde jest cos ladnego to kosztuje sporo

Emiliab
jak ja lubie grzybki a takie obtoczone w bułce i usmazone hmm pychota, wczoraj mialam zaczac diete i co i co i nici, z budowy wracalismy po 21 i bylismy juz tak glodni ze wpadlismy po drodze na pizze a poniewaz M prowadzil jak uraczylam sie piwkiem :) no nic dieta od jutra bo na dzis nic nie przygotowalam i pewnie skoczy sie tak jak wczoraj :)
boszzzzzzzzzzzzzzz, gdzie dawny bb-ruch?!?!?! wlezę wam na ambicję: nie stanowicie aktualnie większego wyzwania wydolniczo-intelektualnego dla Idulcowego łeba i (włażąc w tym miejscu na wasze sumienia:) nie jest to pozytywne, oj nie jest, bo Idulec cofa się w rosfojó:rofl2:

po drugie boszzzzzzzzzz, kiedy ja będę znów miała okazyje produkować takie epopeje tudzież epistoły jak towarzyszka maqc i jej równe?:-(

ale, ale przynoszę wieści z remontowego placa bojó;P szpachlowanie dziś zakończone, jutro "to co tak kocham" i nie mogę się wręcz doczekać sprzątania po "tym co tak kocham" ale patrząc przez różowiaste okólary: bliżej końca już bendzie:-D i jeszcze tylko:
- wybór kolorów
- malowanie
- karnisz
- panele
- płyta pod kominek
- kominek i jego montaż
- wykończenie ściany przykominkowej
- montaż sófanych drzwiów
- i pewnie o czymś jeszcze zapomniałam ale jak przeżyję jutrzejszy dzień to przeżyję już wszystko:rofl2:

wiecie ile Miska z drugiej butli wczoraj jeszcze pociungła??? 90ml!!!! w sumie wyszło na to że wypiła ze 330ml jak nic!!!!!!!!!!!
cdn
ja mam tak samo narazie biegam i szukam mebli do kuchni bo ceny powalaja mnie z nog a gdzie reszta :(
a moj jak 150 wypije to normalnie swieto lasu. Jutro idziemy na kontrole juz koncowa :( tego leku co bral i koniec, nie do konca jestem przekonana ze mu pomogl, lepiej troche jest ale szkoda ze juz koniec, ciekawe ile wazy czy w koncu przekroczy choc te 8 kg

Dobranocka suwaczkowe naj naj naj

Roxanka przytulam wiem jak to jest jak nie mozna sie dogadac i jest zle :*
milego dnia a ja zabieram sie za prace, ehh zeby mi sie chcialo jak mi sie nie chce :-)
 
reklama
Dzięki Wam dziewczyny za pamięć :* Sama zapomniałam że to już 10 miesięcy minęło..!

Przepraszam że się nie odzywam. Jakoś mi głupio pisać ostatnio. Jakbym z rytmu wypadła czy co...?

Justynka od jakiegoś czasu co rano siada na nocnik, robi ładnie siusiu i kupkę, w ciągu dnia tez jej się zdarza jak ją posadzę. Na razie to bardziej "łapanie" bo znam jej rytm (regularny), ale i tak jestem z niej dumna. Chodzi przy meblach, śmiesznie (z mojego punktu widzenia) się złości jak się jej czegoś zabrania, ale w końcu się słucha.

A jak wczoraj byłam u ginka, to KATEGORYCZNIE zabronił mi jechać do Białegostoku mówiąc, że wg niego tak na wysokości Warszawy już potrzebowałabym pomocy i szukałabym szpitala dla wcześniaka... Zmienił mi leki z Nospy na Buscopan i na usg kazał przyjechać za 3 tygodnie. To tyle co u mnie.

Teraz planujemy skoczyć może gdzieś na basen, bo ładna pogoda a M. ma parę dni urlopu jeszcze.

Aha, i zamówiłam wózek Kees Tandem Deluxe K-74 (już zamówiłam, bo w październiku jak mi już będzie potrzebny na serio, to będą resztki kolorów ze starej kolekcji, a nowej jeszcze na rynku nie będzie. Ech.) Z gondolką w tym samym kolorze:

Tandem Luxe beige-brown 2010.jpg
 
Dobranocka musisz się oszczędzać ile się da i Twój gin ma rację!!! Fajnie że Justysia już robi do nocnika, mimo że to tzw. "łapanka" masz być z czego dumna :-) Wózek super, będziesz miała kogo wozić :-)
Makuc a u Ciebie co się podziało? Wczoraj mega wyposzczony post a dziś ciszaaaa wyczerpałaś temat czy co???
 
ja tylko na chwile ale pochwalić sie musze : mamy już siedem zebolków :-D a skąd wiem? Iś grzecznie stoi koło mnie, zaczeła sie wtulać mi w noge, ja sie rozczuliłam ze takie kochane słonko mam, i jak mnie nie chapnie :szok: normalnie mam taki siny ślad że szok :/ więc zaglądam do dziuba, a tu zonk - dwa zęby więcej :/ i kolejny sie szykuje
 
Alicja, szok!!! I wielkie gratulacje!!! :-) U nas od Wielkanocy gdy wyszły dwa zęby w odstępie 10 dni - cisza... Ciekawe kiedy mnie coś uchapie w łydkę większą ilością białych perełek... Na osiemnastkę jej trzeci wyrośnie czy co?
 
Hej mamusie,
miałam wczoraj do Was wieczorem wpaść,ale przyszliśmy dość późno od mojego kuzyna i tak jakoś padliśmy wszyscy.
Dzisiaj od rana mam dzień gospodarczy, a mianowicie zmiana pościeli i jej pranie, odkurzanie, mycie podłóg. Na szczęście to już za mną , dziecię śpi a ja jestem z Wami:-).
Nocka była mniej udana bo Łukasz obudził się z przeraźliwym płaczem i nie mogłam go uspokoić przez 40 minut, posmarowałam dziąsła i nawet dałam syropek i nic nie pomagało. picie też nie, nawet bujanie, w końcu wymęczony płaczem usnął. No i spaliśmy dziś do 10 z przerwą o 7 na mleko:szok:.
Okazało się rano że Łukasz miał otarte miejsce wokół jąderek, wręcz bardzo czerwone ale posmarowałam kilkanaście razy i już prawie nie ma. Widocznie to go tak bolało, a ja głupie matka nie zajrzałam do pieluchy, bo jak wąchałam to nic nie było czuć ...:baffled:

Dzisiaj po południu idziemy na basen w trójkę plus rodzina mojego kuzyna. To pierwsza wizyta będzie Łukasza na basenie, mam nadzieję że jego miłość do kąpieli w basenie będzie tak samo wielka jak w wannie:-). Czasem mam wrażenie że woda to jego żywioł.

roxannka i jak tam nastój u Ciebie? Mam nadzieję że się polepszył!
strip Tobie to bardzo współczuję tych pobudek nocnych a zarazem nie wiem co Ci poradzić, bo czy da się coś z tym zrobić?:-(
natolin i jak naprawa Pudzianka idzie?
emilab urodzinowe życzenia dla męża:-)
alicja o co chodzi z tym ucinaniem smoka?:szok: Jak to ma działać? I gratuluję kolejnych zębolków, teraz chyba musisz uaktualnić suwaczek ząbkowy:-)
elwirka super że się wyspałaś.
ida współczuję nocki, z tego co piszesz to Inka z M. to ma chyba jakiś potajemny układ czy co?:nerd::baffled:
dobranocka śliczny wózek i czasami Ci zazdroszczę że będziesz znowu miała takiego małego aniołka w domu. Gratki dla Justysi z okazji 10 miesięcy!
 
Witam.Czy któraś planuje następne dziecko?zadaję takie pytanko ponieważ nie wiem czy czasem nie jestem w ciąży;/ ale na razie nie planowałam dopiero tak jak mały by miał z 16-17mcy

o Dobranocka teraz przeczytałam że będziesz miała dzidziusia znowu..Gratulacje;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry