reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
HAPPY co się stało, że humor nie tenteges? :-( :*** ja nie lubię jak z rana Twoich megawypasionychpostów czytac nie mogę.
KANIA mimo braku marudania u Ciebie chyba dzisiaj też jakoś tak nie tak? jakiś melancholijny nastrój z Tego porannego posta dało się wyczuć... NAT i Ty też podobnie? :-(

MARGERRITA SUWACZKOWE GRATULEJSZYNY Z OKAZJI WASZEGO DZISIEJSZEGO ŚWIĘTA! A prezent na roczek super!:) daj znac jak się sprawował w praktyce.

EFA super wieści! niezaleznie od zarobkow zawsze to umowa o pracę co jest przede wszystkim z pewniejsza przyszłościa równoznaczne!

poruszacie temat nocnikowania... hmm.... to jest moment, którego obawiam się najbardziej niestety. Chociaż pewnie po fakcie stwierdzę, że nie taki diabel straszny. Na razie jednak chętnie czytam Wasze doświadczenia, porady i wszelkie inne sugestie co by jakąkolwiek wiedzę w tym temacie nabyć.
E-LONA co Ty nas tak ostatnio przęciągiem traktujesz? jak mnie przewieje to przynajmniej winnego szybko znajde [a raczej winną :-p] :rofl2::laugh2::happy:
SILVE hellol :-p co tam? jak tam?

i finito. i dzisiaj juz mnie zapewne niet. bo trzeba inne "zaleglości nadrobić". Spadam sprzątać :rofl2:
 
Kania, makuc no to się chwalę SMART TRIKE de luxe ZOO Biedronka Ladybug 3 w 1 (1722557730) - Aukcje internetowe Allegro przetestowany,, mlody wniebowziety, jak tylko zrobie mlodemu zdjecie to wstawie, ogolnie jest super :)
doris zapomnimy, zapomnimy, a kim ty jestes:-):-):-):-):-):-)
efa to zawsze krok w lepsza strone, by teraz tylko podwyzke podzadna dostal
a co do umow zlecenia to moj malzonek tez na takiej jest, wiec urlop mam ja a on 1 dzien bezplatnego :(
Uska o ja
no i mezczyzni skonczyli kapie, tyle mialam z wolnego
buziole do jutra
idziemy swietowac z sasiadami 10 miesiecznice, ja mam leszka free :)
 
margerrita wszystkiego naj dla Patryczka!!:-)
Kania wczoraj wpadłam tylko na chwilunie bo czasu mało....a do tego mała co chwilę się budziła:///a na nocniczek też jeszcze nie sadzamy, planuję jak Werka roczek skończy...coś mi ostatnio tesciowa przebąkiwała że juz pora ale ja jeszcze nie chce,,,nie zdziwiłabym się jakby po cichaczu ją sadzała:///
Dziulka wszsytkiego naj z okazji rocznicy.......milutkiego wieczorku z mężulkiem:happy:
mała mi kciuki zacisnięte!!!
Alicja oby te dwa tygodnie minęły Ci ekspresowo:-)
sheeney udanego urlopu!!!:-)
margerrita daj znać jak niuniek na rowerek zareaguje.....też się zastanawiam czy rowerku małej nie kupić coby jeszcze skorzystała sobie troszke
Roxannka szybkiego zakończenia @
Strip oby przeziębionko szybko minęło
Doris na pewno nie zapomnimy.....:-)udanych wakacji!!!
Ida ja też smoczka nie używam ale niestety Werka sobie kciuka upodobało za to więc będe miała większy problem jak ją tego oduczyć:/// dobrze, że Inka nie ssie!

Tak się zastanawiam cały czas jak pogoda będzie taka jak teraz to jaki sens jest wyjazdu nad morze...skoro może być tak, że pogoda nas zmusi do siedzena w domu a tylko pieniądze stracimy....mam nadzieje ze po 15 troszku się pogoda odmieni bo nie wyobrażam sobie, żeby choć na troszkę gdzieś nie wyjechać. Musze oderwać się od pracy, monotonii:///
 
Hej:-):-D:rofl2::happy:

Margerrita gratulacje suwaczkowe dla Patrysia:tak:
makuc cieszę się,żeś jest:laugh2::rofl2:.
roxi noż nie miała kiedy @ przyjść:no::wściekła/y:
dziulka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:-D
efa superrrrrrrrrrrrrrrrrr,że mąż dostał pracę na umowę:-):-):-)
natolin smutno mi,że ci smutno:-:)-:)-:)*****
e-lona pochwal sie,nad jakimiż to wieloma rzeczami pracujesz:-p:sorry:
sivle halo! Dzień dobry wieczór;-)


@ mnie męczy. Leci jak z kranu:no::no::shocked2:. Franek spał dzisiaj może godzinę:szok:. Ale koniec dnia będzie super,bo na kolację mamy to:
 

Załączniki

  • SDC13031.jpg
    SDC13031.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 25
Emilia wkrótce zobaczysz, może jeszcze dzisiaj jak męża uda mi się nakłonić nad dokończeniem dzieła. Co do kolacji to ja jadłam to samo po obiedzie, ale tylko 2 szt na 3 osoby. Trzymam kciuki za szybką emigrację @.
Ika przecież zapowiadają powrót lata.
Margerrita miłego świętowania.
Elwirka tak trzymać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny,dziś Was zaniedbuję,nie mam czasu pisać.Dzień zleciał mi w moment,wieczorkiem byłam jeszcze na basenie z koleżanką,potem kąpiel,usypianie małego i teraz dopiero siadłam.I tez na chwilkę,bo mam prasowanko jeszcze.Zamówiłam wreszcie krzesełko do karmienia,mały dostal pieniążki od babci i powiedziałam,że mimo awarii o których ostatnio pisałam,to te pieniążki zostaną wydane tylko i wyłącznie na niunia:-)

Dziewczynki w ogromnym skrócie,za co bardzo was przepraszam:

Margerrita gratulacje suwaczkowe:-)
Natolin :-* Jutro będzie lepiej:tak:
Rysia,Sarisa nie mogę się doczekać spotkania.Rysia a Ty nie wymyślaj, że zapomnisz języka:-D Rozmowa telefoniczna była bardzo miła,fajnie było cię usłyszeć.Jutro się zobaczymy,ale super!:-)

BUziaki dla wszystkich,zdrówka dla chorowitków,przespanej nocki dla niewyspanych,humorku i słoneczka dla zmartwionych,zdołowanych i zamyślonych,a dla tych co mają super humorek i wszystko ok - niech tak będzie jak najdłużej:-):tak:
 
Do góry